Przewodnik po parkach rozrywki

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno to rodzinny ośrodek położony w sercu Gór Świętokrzyskich. Tylko tu można zwiedzić cały świat w miniaturze w największym tego typu parku w Polsce. Obecnie cała aleja ma już ponad 50 miniatur, a ich liczba wciąż rośnie.

Na parku linowym, na jednej z 5 tras goście sprawdzą swoje umiejętności. W kinie obejrzą ponad 20 filmów w technologi 6D. Na najmłodszych czekają atrakcje lunaparku m.in.: mega strefa dmuchańców, autodromy, eliminator, zorbing, stacja kosmiczna i wiele innych. Po zabawie goście mogą udać się do restauracji Magia Sabatu, która została włączona do szlaku "Świętokrzyskiej Kuźni Smaków"

Zimą ośrodek  dysponuje najdłuższym stokiem w tej części kraju (850m). Ośrodek zaprasza wszystkich amatorów białego szaleństwa, a chcący zacząć swoją przygodę z nartami mogą skorzystać z wyciągu taśmowego i lekcji w szkółce narciarskiej SKI SKY Sędek.

Na terenie ośrodka jest darmowy parking, który pomieści ponad 600 samochodów.

Krajno Zagórze to miejscowość położona 20 km od Kielc. Przechodzi tędy niebieski szlak turystyczny im. E. Wołoszyna z Wąchocka do Cedzyny. Ośrodek położony jest 2 km od Św. Katarzyny – malowniczo położonej miejscowości w sercu Gór Świętokrzyskich, u podnóża Łysicy (612 m n.p.m.).

Kontakt / Więcej informacji

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno
Kategoria
Parki miniatur
Lokalizacja
Górno, Świętokrzyskie
Data otwarcia
czerwiec 2012

pokaż wszystkie

Atrakcje w Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno

pokaż wszystkie

Aktualności o Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno

Parki w pobliżu