Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Viking Roller Coaster

Wagoniki kolejki typu Spinnig Coaster wyglądem przypominają drewniane łodzie. Kolejka o długości 320 metrów zabierze nas w podroż po gwałtownych zakrętach i stromych spadkach. Najciekawsze jest to, że wagoniki kolejki obracają się wokół własnej osi.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Spinning roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2014
Długość toru
320 metrów
Wysokość
13 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Viking Roller Coaster

Galeria zdjęć

Viking Roller Coaster
Viking Roller Coaster
Viking Roller Coaster
Viking Roller Coaster

Jedziesz do: Energylandia?