Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Grotto Expedition

Zapraszamy na pokład łodzi, gdzie w dawnej stoczni zatopionego miasta, rozpocznie się Wasza podróż wśród przepięknych jaskiń, aż do położonej poza miastem laguny, w której zbiera się woda odprowadzana z miasta. Łagodna atrakcja, którą z pewnością pokochacie! Z pozycji Waszych łodzi będziecie mogli podziwiać piękną scenografię oraz innych Gości walczących na nieco bardziej ekstremalnych atrakcjach. Tutaj odpoczniecie i zrelaksujecie się.

Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, to magiczne i naturalnie piękne miejsce skrywać będzie wiele sekretów a atrakcja sama w sobie potrafi zaskoczyć i zachwycić.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Przejażdżka łodzią
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Grotto Expedition

Galeria zdjęć

Grotto Expedition
Grotto Expedition

Jedziesz do: Energylandia?