Przewodnik po parkach rozrywki

Magic Kingdom® (Walt Disney World Resort®)

Cinderella Castle

Wizytówka tego parku. Ten piękny zamek zaprasza małych i dużych do zaczarowanego świata rodem z baśni o Kopciuszku. Zamek ma aż 60 m wysokości. Rozglądajcie się na boki, bo gdzieś tutaj może się kryć dobra wróżka, matka chrzestna Kopciuszka.
Po zmroku zamek zostaje pięknie podświetlony. Czasami odbywają się tutaj również pokazy fajerwerków.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Rok otwarcia
1971
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Cinderella Castle

Galeria zdjęć

Cinderella Castle
Cinderella Castle
Cinderella Castle
Cinderella Castle

Jedziesz do: Magic Kingdom® (Walt Disney World Resort®)?