Przewodnik po parkach rozrywki

SeaWorld® San Antonio

SeaWorld® San Antonio powstał w 1988 roku w San Antonio w Teksasie. Jest to jeden z najbardziej popularnych parków rozrywki w tym stanie. Będąc w Tekasie, warto wybrać się jeszcze do Six Flags Fiesta Texas, który również zlokalizowany jest na obrzeżach San Antonio, oraz do Six Flags Over Texas w Arlington.

Parki należące do sieci SeaWorld® to niezwykłe parki tematyczne, które koncentrują się na zwierzętach zamieszkująch morza i oceany. Znajdziemy tutaj co prawda roller coastery i karuzele, ale główny nacisk położony jest zawsze na takie atrakcje, jak pokazy czy wystawy poświęcone zwierzętom, a szczególnie orkom i delfinom oraz przeróżnym gatunkom ryb.

Oprócz stałych urządzeń i pokazów czekających na nas w parku, istnieje również (za dodatkową opłatą) możliwość skorzystania z kilku niezwykłych atrakcji, które pozwolą nam znaleźć się jeszcze bliżej zwierząt i zobaczyć 'od kuchni', jak wygląda opieka nad nimi oraz ich codzienne życie w parku ('experiences').

SeaWorld® San Antonio to największy pod względem zajmowanej powierzchni park SeaWorld®. W USA znajdują się jeszcze 2 parki tej sieci: SeaWorld® Orlando na Florydzie (najbardziej popularny spośród tych 3 parków) i SeaWorld® San Diego w Kalifornii.

Kontakt / Więcej informacji

SeaWorld® San Antonio
Lokalizacja
San Antonio, TX, Teksas, USA
Data otwarcia
maj 1988
Rozmiar
100 ha
Liczba gości
2 600 000 w 2011 r.   

pokaż wszystkie

Atrakcje w SeaWorld® San Antonio

pokaż wszystkie

Aktualności o SeaWorld® San Antonio