Przewodnik po parkach rozrywki

Park Nauki i Ewolucji Człowieka

Przekraczając próg Parku Nauki i Ewolucji Człowieka goście decydują się na uczestniczenie w niezwykłym zdarzeniu. Zostają wplątani w zawiłe losy Świata. Stają się świadkami fascynujących przemian i dołączą do wybranego grona podróżników w czasie – temponautów! A przygoda zacznie się 66 milionów lat temu, kiedy życie na Ziemi niemalże zostało zgładzone. Niemalże... bo przecież trwa nadal.

Pierwsze co intryguje w Park Nauki i Ewolucji Człowieka to futurystyczny wygląd budynku. Gdy tam się wejdzie wszystko staje się jasne – to przecież hangar doków kosmicznych, skąd regularnie odchodzą statki transportujące na orbitę wokółziemską. 

Technologia cyfrowa i rzeczywistość fizyczna zmieszane są w takim stopniu, że goście mają trudność w ich odróżnieniu. Czasem może aż zakręcić się w głowie. Wycieczka ta to spora masa doznań i zastrzyk ogromnej wiedzy o nas samych. O tym jak staliśmy się ludźmi.

Wszyscy temponauci są gośćmi specjalnymi i mogą liczyć na indywidualnego wirtualnego przewodnika. Ułatwia on poruszanie się po obiekcie i zachęci do aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach. Każdy gość staje się częścią scenariusza filmowego...

Park Nauki i Ewolucji Człowieka znajduje się obok JuraParku w Krasiejowie.

Kontakt / Więcej informacji

Park Nauki i Ewolucji Człowieka
Kategoria
Inne parki rozrywki
Lokalizacja
Krasiejów, Opolskie
Data otwarcia
2014

Jedziesz do: Park Nauki i Ewolucji Człowieka?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Park Nauki i Ewolucji Człowieka

Parki w pobliżu