Przewodnik po parkach rozrywki

Park Ewolucji w Sławutówku

Park Ewolucji w Sławutówku to to rodzinny jurajski park rozrywki, w którym przeżyjesz wyjątkową przygodę z dinozaurami, ale i niezapomnianą podwodną podróż w czasie na dno Oceanu. Miejsce tematycznie związane prehistorią życia na Ziemi. Etapami przedstawiane jest jak Ziemia nieustannie się zmieniała. Wszystkie atrakcje bez limitu, w cenie biletu.

Nieziemskie zwiedzanie zaczyna się w Kinie Prehistorycznym. Tam radosny, wygadany dinozaurprzedstawia dzieje powstania Ziemi. Show skierowane jest do najmłodszych gości parku. Dzieci mogąna żywo rozmawiać z animowanym, interaktywnym dinozaurem na ogromnym ekranie kinowym.

Następnie wyjątkowa atrakcja- BATYSKAF. Niepowtarzalna, podwodna wyprawa w czasie, przez tunel czaso przestrzenny Batyskafem: Zobaczysz tam, gigantyczne stworzenia morskie, zagubioną Atlantydę. To fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczając maksimum adrenaliny. Atrakcja ta cieszysię dużą popularnością – ze względu na jej absolutną bezkonkurencyjność na tle tego typu atrakcji wpromieniu setek kilometrów.

Park makiet prehistorycznych zwierząt prezentuję aktualnie 31 niezwykle ciekawych prehistorycznychokazów rzeczywistych rozmiarów. Z opisów zamieszczonych przy makietach zwierząt dowiesz się wielu ciekawostek. Codzienny styl życia najdawniejszych przodków człowieka. Czyli Świat Człowieka Pierwotnego – obrazewolucji człowieka, który na przestrzeni wieków uległ ogromnym zmianom. Scenki przedstawiające technikę zbiorowych polowań na mamuty, różnice i zachowania człowieka współczesnego i pierwotnego.

Plac zabaw: zjeżdżalnie, linowe ścianki wspinaczkowe,domek wypełniony piłeczkami. Pojazdy Flinstonów, Dino Pociąg.

Punkty gastronomiczne, sklepy z pamiatkami.

Park Ewolucji przygotował również ofertę–super wycieczka szkolna, Hel, Władysławowo, Gdańsk. Park oferuje asystę przewodnika, lekcje edukacyjne oraz warsztaty manualne.

Kontakt / Więcej informacji

Park Ewolucji w Sławutówku
Kategoria
Inne parki tematyczne,  Parki dinozaurów
Lokalizacja
Żelistrzewo,

Jedziesz do: Park Ewolucji w Sławutówku?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Park Ewolucji w Sławutówku

Parki w pobliżu