Parkmania.pl

Zarejestruj się teraz a otrzymasz:

Najnowszy oficjalny katalog Disneyland® Paris
Najważniejsze informacje o Disneylandzie w jednym miejscu!

 

Zaznacz wszystkie zgody ↓

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem i akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Parkmania.pl Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prawidłowego świadczenia usług jak również w celach operacyjnych i statystycznych związanych z prowadzeniem Serwisu. *

Zgadzam się na otrzymywanie Newslettera Parkmania.pl z aktualnościami o parkach rozrywki i innymi informacjami handlowymi wysyłanych przez Parkmania.pl Sp. z o.o. na podany powyżej adres e-mail.

Zgadzam się na otrzymywanie wybranych ofert marketingowych innych podmiotów wysyłanych przez Parkmania.pl Sp. z o.o. na podany powyżej adres e-mail.

Zarejestruj się
Jeśli masz już konto na Parkmania.pl, zaloguj się tutaj.

Poinformowano mnie o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, zadania zaprzestania ich przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawa do bycia zapomnianym, a także do prawa do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jestem świadomy faktu, iż moje dane osobowe mogą być przechowywane i przetwarzane poza obszarem EOG, może to jednak nastąpić gdy będzie to konieczne w celu zrealizowania usługi, w tym sytuacji, gdy realizacja usługi będzie wymagała udziału podmiotów trzecich posiadających siedziby poza obszarem EOG. Moje dane osobowe mogą być poddawane „automatycznym decyzjom” w tym profilowaniu, przy czym w każdym czasie mam możliwość złożenia sprzeciwu. Więcej informacji zawarto w polityce prywatności. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia realizację złożonych zamówień. Zgoda może zostać wycofana w każdym czasie, przy czym jej cofnięcie może skutkować brakiem możliwości realizacji zamówienia.