Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Lodowe rzeźby w śląskim parku z dinozaurami

Tagi: Park Dinozaurów, Park Miniatur, Ochaby, Dream Park, Festiwal Rzeźb Lodowych, Ice Show

[WIDEO] Lodowe rzeźby w śląskim parku z dinozaurami

Za tydzień, 27 stycznia w Dream Parku w Ochabach otwarta zostanie nowa wystawa. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to największy na Śląsku Festiwal Rzeźb Lodowych.

Wszystkie lodowe cuda powstawać będą już od 23 stycznia. 
Cała ekspozycja będzie w pełni zadaszona, chłodzona specjalnie na tę okazję sprowadzonymi agregatami, dostępna 7 dni w tygodniu, bez względu na warunki atmosferyczne (nawet w plusowych temperaturach). 

Przez okres 6 tygodni (do 11 marca) wszyscy goście będą mogli zobaczyć wykute w lodzie krajobrazy i postacie z Epoki Lodowcowej w zimowej scenerii.Dodatkowo w każdą sobotę i niedzielę odbywać się będzie Ice Show - pokazy rzeźbienia w lodzie oraz warsztaty dla najmłodszych. Dzieci wyposażone w dłutka, pod okiem instruktorów, same będą mogły stworzyć własną niepowtarzalną lodową rzeźbę. Na własne oczy będzie można zobaczyć jak z bezkształtnej bryły lodu powstają prawdziwe arcydzieła. 

Przykład takiej lodowej sztuki możecie zobaczyć na poniższym filmie. Miejmy nadzieję, że ekspozycja w Dream Parku będzie równie ciekawa. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title