Przewodnik po parkach rozrywki

Zlot pojazdów zabytkowych w Dream Parku

Tagi: Dream Park Ochaby, Zlot Zabytkowych Pojazdow

Zlot pojazdów zabytkowych w Dream Parku

Po raz kolejny Dream Park w Ochabach przygotował imprezę dla fanów motoryzacji.

28 września, czyli już w najbliższą sobotę w parku w Ochabach pojawią się najciekawsze zabytkowe auta. T
o już trzecia taka impreza organizowana przez Dream Park. 

Zlot rozpocznie się o godzinie 9.00 rano. Kolumna samochodów przyjedzie do Skoczowa, gdzie auta zostaną zaprezentowane na rynku głównym. 

Trzy godziny później, o 12.00 samochody dojadą do parku. Będzie można je tu podziwiać przez prawie 2 godziny. W tym czasie goście będą mieli możliwość poznania historii zabytkowych wozów, wykonania zdjęcia oraz porozmawiania z właścicielami zabytków. 


Zabytkowe pojazdy przyciągają uwagę zarówno małych jak i dużych automaniaków


Latem tego roku w podobnym zlocie wzięło udział blisko 60 samochodów i motocykli. Zlot zakończy się w niedzielę rozdaniem pucharów dla najlepszych i najładniejszych pojazdów. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.