Przewodnik po parkach rozrywki

W Ustroniu obok dinozaurów powstał park z owadami

Tagi: Zator, Parki Dinozaurów, Ujazd, Park Z Owadami, Park Z Dinozaurami, Ustroń

W Ustroniu obok dinozaurów powstał park z owadami

Pisaliśmy ostatnio o tym, że rozpoczyna się inwazja parków z owadami. Nie pomyliliśmy się! W długi weekend majowy otwiera się nie jeden nowy park z insektami, a co najmniej dwa.

Dokładnie rok temu w województwie śląskim, w Ustroniu otwarto park z dinozaurami. W tym roku park dinozaurów poszerzył ofertę i od maja będzie można zwiedzać również King Size Park.

Podobnie jak to ma miejsce w Zatorze i Ujeździe, jest to park z realistycznie odtworzonymi eksponatami owadów w powiększonym rozmiarze. W parku będzie można zobaczyć kilkanaście gatunków owadów w rozmiarze większym od człowieka. Owady powstały w pracowni Tomasza Wagnera, który stworzył także owady w Ujeździe.


Park dinozaurów i King Size Park będą połączone, więc dotychczasowe ceny biletów ulegną zmianie.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title