Przewodnik po parkach rozrywki

W majówkę wejście za darmo do Parku Owadów

Tagi: Park Dinozaurów, Zator, Dinozatorland, Park Mitologii, Park Owadów

W majówkę wejście za darmo do Parku Owadów

Owady stanowią ponad dwie trzecie wszystkich znanych nam żyjących na ziemi gatunków zwierząt. 28 kwietnia, w Zatorze, otwarty zostanie kolejny park z tymi stworzeniami.

Pierwszy park z owadami powstał w zeszłym roku w Ujeździe, w województwie łódzkim. Patrząc na sukces parków z dinozaurami, można spodziewać się, że tego typu parków powstanie w całej Polsce jeszcze więcej.

28 kwietnia w Zatorze, obok paru z ruszającymi się dinozaurami, otwarty zostanie niewielki Park Owadów. Znajdzie się w nim 11 figur owadów, wśród nich: mrówka, biedronka, gąsienica czy modliszka. Wszystkie owady są figurami w gigantycznej skali, co pozwala dostrzec wiele szczegółów budowy tych zwierząt.

Park Owadów zaprasza wszystkich zainteresowanych 2 maja - tego dnia wstęp będzie bezpłatny.

W inne dni wejście do parku kosztuje 9 zł/os. Istnieje rownież możliwość zakupu biletu łączonego do Parku Owadów, Dinozatorlandu oraz, po 28.05, do nowo otwieranego Parku Mitologii.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.