Przewodnik po parkach rozrywki

Nowy trend wśród parków rozrywki. Powstaje pierwszy w Polsce Park Mitologii!

Tagi: Parki Rozrywki, Zator, Park świętego Mikołaja, Dinozatorland, Parki Dinozaurów, Park Mitologii, Parki Miniatur, Park O Tematyce Morskiej, Pierwszy Park Mitologii, Parki Z Owadami-gigantami

Nowy trend wśród parków rozrywki. Powstaje pierwszy w Polsce Park Mitologii!

Tematyka wokół jakiej można tworzyć parki rozrywki jest niemalże nieograniczona. Powstają parki dinozaurów, parki miniatur, parki z owadami-gigantami, park o tematyce morskiej. Na mapie Polski pojawił się też nowy pomysł. Wkrótce w Zatorze będzie można stanąć oko w oko z Zeusem!

W Zatorze w województwie małopolskim są już dwa parki: Ruchomych Dinozaurów Pepsi DinoZatorland oraz Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Pomysłów jest za to na więcej bo w maju 2012 na zbiorniku wodnym, zlokalizowanym obok parku z dinozaurami, powstanie park poświęcony tematyce mitologii greckiej. 

Park chce zachęcić odwiedzających do poznania mitologii poprzez rozrywkę. Park Mitologii zaprasza w sezonie wiosenno-letnim na rejs po malowniczym stawie, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów. W czasie rejsu będzie można poczuć się jak uczestnik takich niezwykłych wydarzeń jak wojna bogów z gigantami, podstęp trojański, czy wyprawa po złote runo.

To tu będzie można stanąć twarzą w twarz z olbrzymim ruszającym się cyklopem, czy dzierżącym w swych dłoniach niezwykły piorun Zeusem. Nad głową ujrzeć będzie można przelatujących Dedala z Ikarem, gdzieś dalej samotna Demeter poszukiwać będzie swojej córki Persefony. Park zapewnia, że wrażenia jakich doświadczymy i wiedza zdobyta w taki sposób na długo pozostaną w pamięci.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.