Przewodnik po parkach rozrywki

Pożegnanie lata z parkiem Dinozatorland już w ten weekend

Tagi: Park Dinozaurów, Zator, Lunapark, Dinozatorland

Pożegnanie lata z parkiem Dinozatorland już w ten weekend

W najbliższą niedzielę, 25 września park z ruchomymi dinozaurami w Zatorze zaprasza wszystkich małych i dużych na pożegnanie lata.

Impreza będzie prowadzona na terenie lunaparku, co oznacza, że wstęp jest darmowy dla wszystkich, którzy się tam znajdą. Ponadto wejście do samego parku dinozaurów będzie gratis dla najmłodszych, jedynie rodzice będą musieli zapłacić za wstęp.

Przewidziano wiele atrakcji, w tym bajkę o Królewnie Śnieżce z udziałem widzów, spotkanie z Czerwonym Kapturkiem, Jasiem i Małgosią, Czarownicą, krasnoludkiem, wróżby Alicji z Krainy Czarów a także wspólne śpiewanie z Leśnym Dziadkiem. Nie zabraknie jak zawsze konkursów z nagrodami dla całej rodziny oraz dinozaurów rozdających balony i słodycze.

Co, gdzie, kiedy?
25 września, start imprezy: godzina 10:00
Park Dinozatorland, Zator

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.