Przewodnik po parkach rozrywki

Dzień Uśmiechu w Kompleksie Parków w Zatorze

Tagi: Dinozatorland, Park Mitologii, Dzień Uśmiechu, Zatorland

Dzień Uśmiechu w Kompleksie Parków w Zatorze

Już po raz piąty Kompleks Parków Zatorland w Zatorze organizujeDzień Uśmiechu. Impreza odbędzie się 11 września 2013 roku.

W tym szczególnym dniu wszystkie osoby oraz dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz domów dziecka będą mogły bezpłatnie odwiedzić Park Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń oraz wziąć udział w konkursach i zabawach, które specjalnie przygotowano na ten dzień.

W programie m. in. polowanie na dinozaury, układnie puzzli i malowanie twarzy. Dzieci będą mogły stworzyć Megacytrynowy Uśmiech i zbudować zamek dla Księżniczki. 

Co, gdzie, kiedy?
11 września 2013 r., Zator
Start 9:30
Zabawy i konkursy 10:00-14:00

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.