Przewodnik po parkach rozrywki

Kolejny Dzień Uśmiechu w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Tagi: Zator, Park świętego Mikołaja, Dinozatorland, Dzień Uśmiechu, Parada Bajkowych Postaci

Kolejny Dzień Uśmiechu w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Zatorski park co roku organizuje imprezę dla dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Taka sama impreza odbywa się również w lato, w Dinozatorlandzie.

W najbliższy poniedziałek, 16 stycznia dzieci będą mogły zwiedzić za darmo Park Świętego Mikołaja, wziąć udział w paradzie bajkowych postaci, zobaczyć prawdziwe renifery a po zmierzchu podziwiacć park oświetlony 3 milionami światełek. Dodatkowo dzieci będą mogły spotkać w parku Świętego Mikołaja, który mimo tego, że święta już za nami, nadal gości w Zatorze.

Nie zabraknie również wielu zabaw i konkursów, w których wygrać będzie można wiele nagród. Jak co roku, życzymy wszystkim miłego Dnia Uśmiechu!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.