Przewodnik po parkach rozrywki

W Dinozatorlandzie po raz trzeci odbędzie się Dzień Uśmiechu

Tagi: Zator, Dinozaury, Dinozatorland, Dzień Uśmiechu, Park Dinozaur

W Dinozatorlandzie po raz trzeci odbędzie się Dzień Uśmiechu

Już 6 września wszystkie osoby niepełnosprawne oraz dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych i domów dziecka mogą bezpłatnie zwiedzić park z dinozaurami w Zatorze. Tego dnia odbędzie się tu Dzień Uśmiechu!

W ramach wizyty goście będą mieli możliwość przejścia edukacyjną ścieżką, która biegnie przez stary las i na której można spotkać prehistoryczne gady. Niektóre z nich ruszają się i wydają dźwięki! Na miejscu będzie również można podziwiać ciekawe eksponaty w Muzeum Szkieletów i Skamieniałości. Wśród nich między innymi dziewięciometrowy szkielet Jangczuanozaura oraz liczne okazy skamielin pochodzących z różnych epok.

Zamysłem organizatorów jest by wszyscy w tym szczególnym dniu choć na chwilę zapomnieli o smutkach i zmartwieniach. Tego dnia ma być gwarno i wesoło zatem nie zabraknie zabaw i konkursów tematycznych, będą słoneczka malowane na twarzach i sympatyczne dinusie rozdające słodycze i balony.

Parkmania.pl wspiera takie inicjatywy. Z tej okazji przekazujemy pulę kart rabatowych Funpass na konkurs, który odbędzie się tego dnia w parku. Życzymy wszystkim miłego Dnia Uśmiechu!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title