Przewodnik po parkach rozrywki

Co nowego w Zatorland w tym sezonie?

Tagi: Park Rozrywki, Zator, Lunapark, Dinozatorland, Rabat Funpass, Sztuczne Lodowisko, Park Bajek I Wodnych Stworzeń

Co nowego w Zatorland w tym sezonie?

W sezonie 2013 Zatorland wzbogacił się o kolejne nowości: całoroczne Lodowisko, które będzie niewątpliwie atrakcją przyciągającą amatorów jazdy na łyżwach oraz Park Bajek i Wodnych Stworzeń – ten dla fanów oceanicznej fauny.

Syntetyczna tafla o powierzchni 200 metrów kwadratowych będzie mogła pomieścić jednorazowo od 30-45 osób. Specjalna nawierzchnia, z której wykonane jest lodowisko nie wiele różni się od zwykłej ślizgawki i umożliwia korzystanie z niej nawet w upalne dni bez pomoczonych ubrań. Obok lodowiska udostępniona zostanie także wypożyczalnia, zaopatrzona w łyżwy, kaski oraz pingwinki dla początkujących.


Sztuczne lodowisko jak to w Zatorlandzie czynne jest nawet w upalne dni!


Lodowisko znajduje się na terenie Lunaparku (wstęp na teren Lunaparku jest bezpłatny!). Każdy kto ma ochotę, może tam usiąść, zjeść lub przejechać się na karuzeli bez opłaty wstępu. Lunapark jest częścią kompleksu, do którego należy także Park Owadów, Mitologii, Bajek i Wodnych Stworzeń oraz Dinozatorland.

Drugą wspaniałą nowością parku w tym roku jest Park Bajek i Wodnych Stworzeń, czyli pierwszy w południowej Polsce park tematycznie poświęcony faunie mórz i oceanów. Można tam zobaczyć naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich i wędrować pośród wielu ryb, gadów oraz ssaków.

Z Parkiem Stworzeń Wodnych sąsiaduje Park Bajek, gdzie na zaczarowanych ścieżkach można spotkać np. Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami, Calineczkę, Czerwonego Kapturka i wiele innych.

Warto wiedzieć, że obecnie Zatorland na kartę Funpass oferuje rabat 10% na bilety wstępu do pięciu obiektów: Pepsi DinoZatorland, Park Mitologii, Park Owadów, Park Mikołaja oraz Park Bajek i Wodnych Stworzeń. Zniżka dotyczy wyłącznie indywidualnych biletów wstępu, ulgowych i normalnych.

Jak widać, w tym roku, pobyt w Zatorland to wyjątkowo atrakcyjna przygoda dla całej rodziny, na cały dzień! 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.