Przewodnik po parkach rozrywki

Dni Dziecka w Zatorlandzie

Tagi: Dinozaury, Dzień Dziecka, Zatorland, Nagrody

Dni Dziecka w Zatorlandzie

Największe w Polsce ruchome dinozaury zapraszają dzieci do wspólnego świętowania w ich szczególnym dniu. W Zatorlandzie w tym roku radość trwa dłużej, bo aż cztery cztery dni.

Zabawy, konkursy i występy artystyczne z okazji dnia dziecka rozpoczną się już 30.05 i potrwają do 02.06.2013. Będą to cztery dni wspaniałej i beztroskiej zabawy, odbędą się pokazy olbrzymich baniek mydlanych, konkursy wiedzy o dinozaurach, czy koncerty zespołu muzycznego. 

Zabawy będzie co niemiara, ale przecież nie samą zabawą dziecko żyje. Wszyscy goście, którzy w tych dniach zakupią bilety pakietowe do czterech parków, będą mogli wziąć udział w loterii z takimi nagrodami jak tablety, całoroczne karnety do Zatorlandu czy pamiątki i zabawki.

Losowania nagród będą odbywać się codziennie od 30.05 do 02.05.2013 około godziny 17. Kompleks rozrywkowy Zatornald wraz z dinozaurami, postaciami mitologicznymi, olbrzymimi owadami oraz bohaterami bajek zaprasza do wspólnego świętowania i wygrywania.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.