Przewodnik po parkach rozrywki

Odwiedziny dinozaurów po zmroku

Tagi: Zator, Dinzoatorland Po Zmroku, Park Ruchomych Dinozaurow

Odwiedziny dinozaurów po zmroku

W dniach 15, 17 i 18 sierpnia 2013r. Zatorland po raz pierwszy umożliwia swoim gościom zwiedzanie Parku Ruchomych Dinozaurów po zmroku. W tych dniach można będzie tam oglądać prehistoryczne stwory w gąszczu kilkusetletnich drzew i krzewów aż do godz. 23.00, natomiast lunapark czynny będzie do godz. 22.00.

Osoby, które w tych dniach zakupią pakiet premium lub pakiet złoty będą mogli w ramach wybranego pakietu, w dniu wizyty zobaczyć Park Ruchomych Dinozaurów dwukrotnie - w ciągu dnia i po zmroku. Osoby, które odwiedzą Park Ruchomych Dinozaurów jedynie w godzinach wieczornych, od godz. 19.00 będą mogły zakupić pakiet złoty w cenie 20.00 zł/ os.


Jedyna okazja by w te weekend zobaczyć prehistoryczne gady wieczorem


Wszyscy, którzy chcą odwiedzić park wieczorem powinni zabrać ze sobą latarki. 

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title
$item.title