Przewodnik po parkach rozrywki

Dinozaury zawładną kinem IMAX

Tagi: Dinozaury, Dinozatorland, Jurapark Krasiejów, Parki Z Dinozaurami, Zaurolandia, Dinoweek, IMAX

Dinozaury zawładną kinem IMAX

Fantastyczne modele dinozaurów, niesamowite filmy oraz spotkania ze znawcami największych prehistorycznych stworzeń! Już od 19 do 25 marca na widzów kin IMAX w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie czeka niezwykłe wydarzenie – Dinoweek.

Georges Cuvier – francuski paleontolog, żyjący na przełomie XVIII i XIX wieku – w fascynujący sposób przybliży w filmie „Sea Rex 3D” świat niezwykłych, podwodnych stworzeń. Widzowie kin IMAX będą mieli okazję wyruszyć na spotkanie z najbardziej zjawiskowymi istotami wszechczasów, „wypływającymi” wprost z gigantycznych ekranów.

Wszyscy, którzy chcą poznać historię narodzin życia na naszej planecie, koniecznie powinni odwiedzić IMAX w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. 
Wydarzeniu „Dinoweek” będzie także towarzyszyć szereg atrakcji. Nie zabraknie wystawy fantastycznych modeli dinozaurów oraz konkursów, w których można będzie wygrać ponadczasowe pozycje: „Animal Planet” i „Dinozaury”. To jednak nie wszystko. Na widzów czeka niezwykły trójwymiarowy seans filmu „Sea Rex 3D” oraz spotkanie – „Era dinozaurów” – ze współczesnymi badaczami skamieniałości. Paleontolodzy krok po kroku odkryją przed widzami IMAX tajemnice, które kryje Ziemia oraz opowiedzą o ciekawostkach dotyczących dinozaurów. Udział w spotkaniu z paleontologiem jest bezpłatny. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsze zgłoszenie grupy oraz wykupienie biletów na seans „Sea Rex 3D” w okresie trwania akcji. 

Partnerem akcji „Dinoweek” jest Wydawnictwo Egmont. Natomiast wystawę dinozaurów zaprezentują Jurapark Krasiejów, Dinozatorland, Zaurolandia oraz Państwowy Instytut Geologiczny.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.