Przewodnik po parkach rozrywki

Za kilka dni otwarcie Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Tagi: Park Rozrywki, Zator, Funpass, Park świętego Mikołaja, Zniżka, Kraina Mikołaja, Kraina Bajek

Za kilka dni otwarcie Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Chociaż późną jesienią dinozaury zapadają w zimowy sen, to i tak warto odwiedzić Zator. Co roku zimą otwiera tam swe podwoje Kraina Bajek w Parku Świętego Mikołaja. Już w najbliższą sobotę, 24 listopada wrota Krainy Bajek ponownie zostaną otwarte.

W tym roku w zatorskim parku przygotowano wiele nowych atrakcji. Dla najmłodszych i ich rodziców park proponuje wędrówkę Bajkową Ścieżką, na której pojawią się zupełnie nowi bohaterowie, m.in. smerfne niebieskie postaci. Dzieci będą mogły przeżyć także przygodę w Interaktywnym Kinie 3D, gdzie można porozmawiać z prawdziwym skrzatem – Sylwestrzakiem. Można będzie także odwiedzić zagrodę Rudolfa i Kometka - reniferów Świętego Mikołaja.

 Ponadto Anielskie Dzwoneczki będą spełniać marzenia gości, gwiazdkę do nieba wyśle Gwiezdna Wyrzutnia, a podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez Elfy będzie można przygotować własne ozdoby choinkowe.

Nowością tego sezonu będzie Bajkowy Spektakl, w którym wystąpią postacie z najbardziej znanych baśni oraz bożonarodzeniowy kiermasz wypełniony zabawkami i świątecznymi ozdobami.

Krainę Bajek w Parku Św. Mikołaja w Zatorze rozświetlają tysiące kolorowych lampek, dzięki którym, gdy zapada zmrok, park zamienia się w miejsce magiczne.

Park czynny będzie od 24.11.2012 do 24.02.2013. W parku można otrzymać zniżkę na bilety wstępu z kartą rabatową Funpass.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.