Przewodnik po parkach rozrywki

Wkrótce otwarcie Wioski Świętego Mikołaja w Bałtowie

Tagi: Bałtów, Kino 5d, Wioska świętego Mikołaja, Bajkowy Park Rozrywki

Wkrótce otwarcie Wioski Świętego Mikołaja w Bałtowie

Już 6 grudnia do Bałtowa razem z ekipą pracowitych i zabawnych elfów przyleci na zaczarowanych saniach Święty Mikołaj. Zamieszkają w Wiosce Świętego Mikołaja i pozostaną tam prawie do wiosny.

W Wiosce Świętego Mikołaja zobaczymy między innymi Osadę Elfów, na którą składać się będzie kilkanaście chatek połączonych ze sobą plątaniną mostków i lin oraz „głuchym telefonem”, który pozwala na komunikację i współpracę pomiedzy elfami podczas produkcji zabawek.

Znajdzie się tu także Piernikowa Chatka i Szopka dla zwierząt. W Chatce będzie można kupić pamiątki a w Szopce podziwiać takie zwierzęta jak daniele, kózki czy owieczki. Bajkowego uroku miejsca dopełni Chatka na Kurzej Łapce oraz Chata Świętego Mikołaja, w której można zobaczyć jak Święty Mikołaj odpisuje na listy a także napisać własny.

Dla tych, którym nie wystarczy zabawa w Wiosce Świętego Mikołaja przygotowano także Bajkowy Park Rozrywki, w któym znajdą się baseny z kulkami, karuzele i dmuchańce oraz atrakcje w wymiarze 3D (Kraina Królowej Śniegu) i 5D (Kino Emocji). 

Koszt wizyty w Wiosce Świętego Mikołaja to 5 zł od osoby.
Z kartą rabatową Funpass można otrzymać 20% zniżki na bilety do Wioski.

Atrakcje w Bajkowym Parku Rozrywki, Kinie 5D i Krainie Królowej Śniegu płatne są dodatkowo.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.