Przewodnik po parkach rozrywki

Zimowa wycieczka z dziećmi: z wizytą u Świętego Mikołaja

Tagi: Zator, Park świętego Mikołaja, Godziny Otwarcia, Weekend Z Dziećmi, Kołacinek, Bajkowa, Kraina św. Mikołaja, Szopka Bożonarodzeniowa, Wycieczka Z Dziećmi

Zimowa wycieczka z dziećmi: z wizytą u Świętego Mikołaja

Wszystkie dzieci wiedzą, że Święty Mikołaj mieszka w odległej Laponii. Ale czy tylko tam? Okazuje się, że znaleźć go można również i w Polsce. W Kołacinku oraz Zatorze w zimowe dni swoje bramy otwierają Parki Świętego Mikołaja.

Kraina Świętego Mikołaja w Kołacinku zaprasza już od 15 listopada a Park w Zatorze od 20 listopada. Wiele atrakcji jakie czekają na odwiedzających skupia się na tematyce bożonarodzeniowej i bajkowej.

Goście mogą przespacerować się więc bajkową ścieżką, na której znajdą figury takich bohaterów jak Jaś i Małgosia czy Królowa Śniegu. Zatorski park chwali się również paradą bajkowych postaci, która odbywa się codziennie w parku. W obu parkach nie zabrakło również Domu Świętego Mikołaja, w którym można osobiście poznać św. Mikołaja a także zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Parki proponują również magiczną wyrzutnię, dzięki której można wysłać własną gwiazdkę do nieba. Z kolei na wszystkich tych, którzy mają jakieś grzeszki na sumieniu czekają ‘Młyn do mielenia złych postępków’ (Kołacinek) i ‘Kocioł zapomnienia’ (Zator). Typowo świąteczną atrakcją dla odwiedzających oba parki są szopki bożonarodzeniowe.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.