Przewodnik po parkach rozrywki

Sylwester w parku rozrywki

Tagi: Park Rozrywki, Park Dinozaurów, Dinolandia, Jurapark Krasiejów, Miasteczko Westernowe, Mrongoville, Zaurolandia, Tor Saneczkowy, Huczna Zabawa, T.Rextaurant, Równica, Nowy Rok, Impreza Sylwestrowa, Villa Jelenica, Sylwester

Sylwester w parku rozrywki

Możliwości spędzenia nocy sylwestrowej jest wiele. Niektórzy wybierają imprezy domowe, inni szykują się w tym czasie na bale. Osoby o zasobniejszych portfelach jadą w ciepłe kraje bądź poszukują wrażeń na stokach narciarskich w zagranicznych kurortach. Innym pomysłem może być impreza sylwestrowa w parku rozrywki. Poniżej przedstawiamy krótkie podsumowanie, gdzie można się bawić i za ile.

Mieszkańców małopolski zainteresować może oferta jaką przygotowała Dinolandia. Impreza noworoczna odbywa się w restauracji T.Rextaurant, znajdującej się na terenie parku z dinozaurami.
W cenie 300 zł od osoby jest uroczysta kolacja z takimi specjałami jak pasztet z foie gras czy wiśniowa tarta w waniliowym sosie. Podczas wieczoru muzyczne hity serwuje DJ, a organizatorzy gwarantują niezapomnianą noc pełną wrażeń dla ciała i ducha. Nie zabraknie profesjonalnego pokazu sztucznych ogni i szampana.

Noc z dinozaurami w tle proponuje także restauracja obok parku rozrywki Zaurolandia. Dla gości gra DJ Lesio, a jadło jest staropolskie. Wśród atrakcji planowany jest pokaz tańca towarzyskiego a także konkursy z nagrodami. Za takiego Sylwestra należy zapłacić 320 zł od pary (w tej wersji menu jest bardziej urozmaicone), bądź 200 zł od pary (menu skromniejsze). Dodatkowo można wykupić nocleg w hotelu znajdującym się na terenie parku. Cena: 60 zł od osoby.

Jurapark Krasiejów również zaprasza na imprezę sylwestrową. Ta impreza to wydatek 145 zł od osoby. Muzykę podczas wieczoru zapewnia zespół Manix a na gości czekają trzy ciepłe posiłki, stół szwedzki i wiejski, napoje i konkursy z nagrodami. Minusem tej oferty jest fakt, że impreza nie odbywa się w typowej restauracji a pod nagrzewaną wiatą.

Powyższe parki nie oferują tego wieczoru atrakcji związanych z samymi dinozaurami. Jedynie w Dinolandii, jeśli ktoś będzie miał ochotę, może na własną rękę pospacerować wśród prehistorycznych gadów.

Imprezę tematyczną planuje natomiast miasteczko Westernowe Mrongoville. Gości witają Szeryf miasteczka, piękna Mery – właścicielka restauracji Saloon, kowboje oraz mieszkańcy Mrongoville. Sylwester odbywa się w strojach z epoki, wśród atrakcji planowane są pojedynki kowbojskie, scenki tematyczne, tańce z ogniem, konkursy z nagrodami i muzyka na żywo. W cenie obfita kolacja i napoje. Za taką imprezę trzeba zapłacić 170 zł od osoby.

Dla tych, których stać na wygospodarowanie dłuższego czasu i budżetu na huczną zabawę sylwestrową Extreme Park Równica w Ustroniu przygotował trzydniowy pakiet pobytowy w Villi Jelenica. Oprócz zakwaterowania goście otrzymują w cenie 850 zł za osobę dorosłą 3 śniadania i 3 obiadokolacje, zorganizowany bal sylwestrowy, a w pierwszy dzień Nowego Roku ognisko z kiełbaskami w towarzystwie gawędziarza. Dodatkowymi atrakcjami są możliwość zjazdu torem saneczkowym (2 razy na dobę w cenie pobytu) i stół bilardowy.

Nie ma wątpliwości, że oferta sylwestrowa w parkach rozrywki będzie z każdym rokiem się rozwijać. Mamy nadzieję, że nie zabraknie prawdziwych imprez tematycznych, nawiązujących do charakteru danego miejsca.

Komentarze