Przewodnik po parkach rozrywki

Sylwester w parku rozrywki

Tagi: Park Rozrywki, Park Dinozaurów, Dinolandia, Jurapark Krasiejów, Miasteczko Westernowe, Mrongoville, Zaurolandia, Tor Saneczkowy, T.Rextaurant, Równica, Nowy Rok, Impreza Sylwestrowa, Villa Jelenica, Sylwester, Huczna Zabawa

Sylwester w parku rozrywki

Możliwości spędzenia nocy sylwestrowej jest wiele. Niektórzy wybierają imprezy domowe, inni szykują się w tym czasie na bale. Osoby o zasobniejszych portfelach jadą w ciepłe kraje bądź poszukują wrażeń na stokach narciarskich w zagranicznych kurortach. Innym pomysłem może być impreza sylwestrowa w parku rozrywki. Poniżej przedstawiamy krótkie podsumowanie, gdzie można się bawić i za ile.

Mieszkańców małopolski zainteresować może oferta jaką przygotowała Dinolandia. Impreza noworoczna odbywa się w restauracji T.Rextaurant, znajdującej się na terenie parku z dinozaurami.
W cenie 300 zł od osoby jest uroczysta kolacja z takimi specjałami jak pasztet z foie gras czy wiśniowa tarta w waniliowym sosie. Podczas wieczoru muzyczne hity serwuje DJ, a organizatorzy gwarantują niezapomnianą noc pełną wrażeń dla ciała i ducha. Nie zabraknie profesjonalnego pokazu sztucznych ogni i szampana.

Noc z dinozaurami w tle proponuje także restauracja obok parku rozrywki Zaurolandia. Dla gości gra DJ Lesio, a jadło jest staropolskie. Wśród atrakcji planowany jest pokaz tańca towarzyskiego a także konkursy z nagrodami. Za takiego Sylwestra należy zapłacić 320 zł od pary (w tej wersji menu jest bardziej urozmaicone), bądź 200 zł od pary (menu skromniejsze). Dodatkowo można wykupić nocleg w hotelu znajdującym się na terenie parku. Cena: 60 zł od osoby.

Jurapark Krasiejów również zaprasza na imprezę sylwestrową. Ta impreza to wydatek 145 zł od osoby. Muzykę podczas wieczoru zapewnia zespół Manix a na gości czekają trzy ciepłe posiłki, stół szwedzki i wiejski, napoje i konkursy z nagrodami. Minusem tej oferty jest fakt, że impreza nie odbywa się w typowej restauracji a pod nagrzewaną wiatą.

Powyższe parki nie oferują tego wieczoru atrakcji związanych z samymi dinozaurami. Jedynie w Dinolandii, jeśli ktoś będzie miał ochotę, może na własną rękę pospacerować wśród prehistorycznych gadów.

Imprezę tematyczną planuje natomiast miasteczko Westernowe Mrongoville. Gości witają Szeryf miasteczka, piękna Mery – właścicielka restauracji Saloon, kowboje oraz mieszkańcy Mrongoville. Sylwester odbywa się w strojach z epoki, wśród atrakcji planowane są pojedynki kowbojskie, scenki tematyczne, tańce z ogniem, konkursy z nagrodami i muzyka na żywo. W cenie obfita kolacja i napoje. Za taką imprezę trzeba zapłacić 170 zł od osoby.

Dla tych, których stać na wygospodarowanie dłuższego czasu i budżetu na huczną zabawę sylwestrową Extreme Park Równica w Ustroniu przygotował trzydniowy pakiet pobytowy w Villi Jelenica. Oprócz zakwaterowania goście otrzymują w cenie 850 zł za osobę dorosłą 3 śniadania i 3 obiadokolacje, zorganizowany bal sylwestrowy, a w pierwszy dzień Nowego Roku ognisko z kiełbaskami w towarzystwie gawędziarza. Dodatkowymi atrakcjami są możliwość zjazdu torem saneczkowym (2 razy na dobę w cenie pobytu) i stół bilardowy.

Nie ma wątpliwości, że oferta sylwestrowa w parkach rozrywki będzie z każdym rokiem się rozwijać. Mamy nadzieję, że nie zabraknie prawdziwych imprez tematycznych, nawiązujących do charakteru danego miejsca.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.