Przewodnik po parkach rozrywki

Parki Świętego Mikołaja z rabatem na bilety wstępu

Tagi: Funpass, Farma Iluzji, , Gdzie Spotkac Mozna Mikolaja, Park Sw Mikolaja W Zatorze, Parki świętego Mikołaja, Wielka Fabryka Swietego Mikolaja, Parki Tematyczne W Polsce

Parki Świętego Mikołaja z rabatem na bilety wstępu

Aby zobaczyć Świętego Mikołaja nie trzeba wcale jechać do Laponii. Na terenie Polski znajduje się wiele parków tematycznych, które w okolicach Świąt Bożego Narodzenia oferują gościom spotkanie z poczciwym staruszkiem. Co powiecie zatem na weekendową wycieczkę do któregoś z nich, tym bardziej jeśli zaoferujemy Wam 30% zniżki?

 

Park Świętego Mikołaja w Zatorze

W sezonie zimowym zarówno Energylandia, jak i Dinozatorland są zamknięte i przygotowują się na kolejny sezon. Mimo to Zator wciąż jest celem weekendowych wycieczek. Jak to możliwe? Wieść niesie, że w tamtejszym lesie można spotkać Świętego Mikołaja. Po dotarciu na miejsce faktycznie natykamy się dom Mikołaja i chatki elfów.

Oprócz tego na terenie zatorskiego Parku Św. Mikołaja znajduje się lodowisko, kino 4D, szopka bożonarodzeniowa i wiele innych atrakcji. Naprawdę magicznie robi się jednak dopiero po zapadnięciu zmroku. Wtedy park rozświetla magiczna iluminacja, na którą składają się miliony światełek.


Wielka Fabryka Świętego Mikołaja – Gdańsk, Warszawa

Które dziecko nie marzy o tym, by odwiedzić fabrykę prezentów Świętego Mikołaja? Wizja miejsca gdzie codziennie krzątają się dziesiątki elfów porusza nawet wyobraźnię dorosłych, którzy już dawno nie wierzą, że bożonarodzeniowe prezenty to zasługa Mikołaja. 

Wizyta w fabryce nie jest jednak tak odległym marzeniem, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy, że udacie się na stadion PGE w Warszawie (1-18.12) lub hali Amber Expo w Gdańsku (28.11-21.12). Czeka tam was kilkugodzinna wycieczka po zakamarkach fabryki, którą zakończy spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Wioska Świętego Mikołaja – Bałtów

Nieprzerwanie od 5. lat Mikołaj zatrzymuje się również w Bałtowie. Wraz z nim do Szwajcarii Bałtowskiej sprowadziły się też elfy, które zbudowały sobie wokół jego chatki uroczą wioskę. Co ciekawe podstawową formą komunikacji między domkami jest głuchy telefon.

Wioska Świętego Mikołaja – Gwarek

Wioska mieści się na terenie ośrodka wypoczynkowego Gwarek na Mazurach. Jej innowacyjność polega na tym, że nie tylko pomaga dzieciom spełnić marzenie o spotkaniu z elfami i Świętym Mikołajem, ale promuje też tradycyjne polskie obrzędy związane z Bożym Narodzeniem. Decydując się na odwiedzenie parku będziecie mieli okazję pomóc pani Mikołajowej w przygotowaniu świątecznych wypieków, wykonać własnoręcznie ozdoby choinkowe i uczestniczyć w krótkim spektaklu przygotowanym przez elfy. Jest to jednak zaledwie część czekających na was tam atrakcji.

Wioska Świętego Mikołaja w Mazurolandii

Do Mazurolandii Mikołaj przyjeżdża już w połowie listopada. Czyta on tam gościom bajki i częstuje ich gorącą herbatą. Później można się udać do jego pracowni i pomóc elfom w przygotowaniu prezentów i ozdób świątecznych. Na tych, którzy chcieliby spędzić tu nieco więcej czasu, czeka wojskowa grochówka, kulig i pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Dolina Świętego Mikołaja - Okonek

Założyciele parku w Okonku twierdzą, że Mikołaj przejeżdżał kiedyś przez tę okolicę i postanowił zostać tam nieco dłużej. Na jego decyzji korzystają głównie dzieci, które wreszcie mogą się spotkać z Mikołajem i wręczyć własnoręcznie napisany list. Nie jest to jednak jedyna atrakcja, jaka czeka na was w tym miejscu. Poznacie tu najlepszy przepis na świąteczne pierniczki i pomożecie Mikołajowi w odnalezieniu zagubionego worka.

Farma Świętego Mikołaja - Trojanów

Farma Iluzji to niesamowite miejsce położone w gęstym lesie na południowych obrzeżach województwa mazowieckiego. Będąc tam zimą można poczuć, prawie jak w Laponii. Nic dziwnego, że tu również zamieszkał Mikołaj. Można tam podejrzeć go przy codziennej pracy, zamienić z nim parę słów i wykonać pamiątkowe zdjęcie. Nie byle jaką atrakcją jest też śniegowa górka i pałac Królowej Śniegu.   

 

FUNPASS - czyli bilety wstępu do parków Mikołaja ze zniżką

Jeśli oferta opisanych powyżej parków podoba się wam na tyle, że chcielibyście odwiedzić więcej niż jedno miejsce mamy dla Was dobrą wiadomość – wiemy jak zaoszczędzić na tej przyjemności. Umożliwi wam to karta FUNPASS.

Jej posiadacze mogą liczyć na bardzo atrakcyjne zniżki w każdym z parków. Jedna karta uprawnia do zniżki aż do 4 osób, jest ważna rok, 2 lub 3 lata od zakupu w zależności od wybranej opcji. Można więc ją wykorzystać również podczas wakacyjnych wyjazdów w przyszłym roku. 

Aktualnie karta Funpass jest do kupienia w promocyjnej cenie. Tylko teraz 3-letnią kartę Funpass można kupić w cenie karty na 2 lata. Również karta na jeden rok jest w atrakcyjnej, świątecznej cenie! 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.