Przewodnik po parkach rozrywki

Wioska Świętego Mikołaja

Mijając bramę Wioski Świętego Mikołaja przeniesiesz się do świata spełnionych marzeń. Spotkasz bajkowe postacie, które wciągną wszystkich do wspólnej zabawy oraz poznasz wesołe elfy, które uwijają się z przygotowaniem prezentów.
Sercem tego magicznego miejsca jest chata Świętego Mikołaja – tu w swym ogromnym tronie oczekuje na gości najsympatyczniejszy dziadziuś na świecie – sam Święty Mikołaj. Obok niego jak zwykle krząta się Pani Choinka, która każdego zaprasza na pyszne domowe wypieki i kubek gorącej czekolady.

W Wiosce Świętego Mikołaja zobaczymy między innymi Osadę Elfów, na którą składać się będzie kilkanaście chatek połączonych ze sobą plątaniną mostków i lin oraz „głuchym telefonem”, który pozwala na komunikację i współpracę pomiedzy elfami podczas produkcji zabawek.

Znajdzie się tu także Piernikowa Chatka i Szopka dla zwierząt. W Chatce będzie można kupić pamiątki a w Szopce podziwiać takie zwierzęta jak daniele, kózki czy owieczki.

Bajkowego uroku miejsca dopełni Chatka na Kurzej Łapce oraz Chata Świętego Mikołaja, w której można zobaczyć jak Święty Mikołaj odpisuje na listy a także napisać własny.

Dla tych, którym nie wystarczy zabawa w Wiosce Świętego Mikołaja przygotowano także Bajkowy Park Rozrywki, w któym znajdą się baseny z kulkami, karuzele i dmuchańce oraz atrakcje w wymiarze 3D (Kraina Królowej Śniegu) i 5D (Kino Emocji).

Wioska Świętego Mikołaja otwarta jest w sezonie jesienno-zimowym.

Mikołaj będzie czekał na Was w swojej przytulnej chacie  juz od 29 listopada 2019. 

Wspaniały Święty Mikołaj już poinformował, że z niecierpliwością czeka na spotkanie z dziećmi i że poczucie humoru ani trochę go nie opuściło.

Jak zawsze będziecie mogli z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, a jeśli byliście przez cały rok grzeczni to pewnie dostaniecie prezent.

Dla tych, którzy trochę rozrabiali, Mikołaj przygotował specjalny młynek do mielenia grzechów.
I jak już pozbędziecie się wszystkich złych uczynków to będziecie mogli napisać list do Mikołaja i wrzucić go do specjalnej, mikołajowej skrzynki.

W chacie będą czekać na także inne atrakcję, ale nie zdradzimy Wam wszystkiego. Niech to będzie niespodzianka.

Kontakt / Więcej informacji

Wioska Świętego Mikołaja
Kategoria
Parki bajkowe / Świętego Mikołaja
Lokalizacja
Bałtów, Świętokrzyskie
Data otwarcia
grudzień 2012

pokaż wszystkie

Atrakcje w Wioska Świętego Mikołaja

pokaż wszystkie

Aktualności o Wioska Świętego Mikołaja

Parki w pobliżu