Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Reklamy znane z telewizji z roller coasterami w tle, cz. 3

Tagi: Park Rozrywki, Roller Coaster, Blackpool

[WIDEO] Reklamy znane z telewizji z roller coasterami w tle, cz. 3

Przedstawiamy ostatni zestaw reklam z parkami rozrywki. Okazuje się, że ten temat jest popularny zarówno dla ubezpieczycieli, kosmetyków jak i firm telekomunikacyjnych. Słowem: wszyscy uwielbiają parki rozrywki! 

1.  AT&T – Blackberry, 2010

Kto nie chciałby żyć w takim świecie? :) Business & fun, fun & business.
2.  Taft Organic Oil, 2010; “Viper”, Six Flags Magic Mountain

Heidi Klum i Taft z olejkiem arganowym udowadniają, że nawet podczas przejażdżki można zachować idealną fryzurę! Taft na każdą pogodę (i okazję).

 

3.  YouTube Geek Week, 2013; w 18 sekundzie pojawia się “Scream” z Six Flags Magic Mountain

Filmik promujący Geek Week na YouTube. Pętla, którą podąża "Scream" chyba nie jest kompletna… Zdjęcia pochodzą z gry Roller Coaster Tycoon, w której można właśnie m.in. zbudować kolejkę i wymusić na niej katastrofę, nie budując całej trasy.
4.  Aflac, 2001; „Coaster”, PNE Playland w Vancouver w Kanadzie

Ta amerykańska firma ubezpieczeniowa wie, kto może potrzebować polisy na życie…  

5. Canal Plus, 2007
Jeszcze jedna reklama ze zwierzętami... Co tu dużo mówić, filmy po prostu trzeba oglądać, a nie o nich słuchać ;)
6.  Gildan Underwear, 2012, „Morgan“, Santa Monica Pier

Widać była to cenna bielizna. Ciekawostka: trochę ulepszono to wesołe miasteczko, dodając np. dwie pionowe pętle innej kolejki, która nie istnieje tam w rzeczywistości (widoczne w 8. sekundzie; jako wzór posłużył tu Dragon Khan” z PortAventura).
7.  Barclaycard, 2010

Mój osobisty faworyt spośród prezentowanych tu filmików – dłuuuga przejażdżka kolejką górską po miejskiej dżungli Nowego Jorku. Może kiedyś będzie to możliwe! Na razie tylko w reklamie karty kredytowej Barcleycard.
8.  Specsavers, 2009, “Infusion”, Blackpool Pleasure Beach

Roller coaster to nigdy nie jest dobre miejsce na odpoczynek – czy z okularami Specsavers, czy bez (à propos: zdecydowanie lepiej NIE mieć wtedy okularów, nigdy nie wiadomo, czy nie spadną).
9.  Ontario Savings Bond, 2012, Wild Beast, Canada's Wonderland

Czy zdarza się Wam nudzić na roller coasterze? Mnie nigdy! Nawet na bardzo spokojnym/strasznie trzęsącym/zbyt długo jadącym na górę. Ten pan też tylko do pewnego momentu pozostał obojętny.
10.  Toyota Camry, 2013

Niezła jazda... Wszystkie najciekasze elementy trasy roller coasterów zostały tu zawarte: pierwszy i największy spadek, tunel, profilowane zakręty, super przyspieszenie, a nawet zmiana kierunku jazdy. Filmik kręcony na parkingu obok Six Flags Magic Mountain. W tle widzimy m.in. "Colossus’a", "Goliath" i "Scream".
11.  Toyota Landcruiser 150, 2012

Kolejna roller coasterowa Toyota. Samochody też widać lubią tak się bawić! Zwróćcie uwagę na tablicę rejestracyjną. :)

Znacie inne reklamy z parkami rozrywki? Podzielcie się z nami koniecznie!

Autor: Natalia Tykocińska

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.