Przewodnik po parkach rozrywki

Dinozaury na targach we Wrocławiu

Tagi: Dinozaury, Stowarzyszenie Delta, MTT Wrocław, Rodzinny Weekend Z Dziećmi, Weekend Poza Domem, Targi Turystyczne, Planetarium, Modele Dinozaurów

Dinozaury na targach we Wrocławiu

Już w najbliższy weekend kolejne turystyczne święto. W Hali Orbita we Wrocławiu rozpoczynają się trzydniowe Targi Turystyczne. Na miejscu moc atrakcji dla dzieci: dinozaury, podróże po planetach, pokaz gry w zośkę i wiele innych.

Wiosna to idealny czas na spędzenie rodzinnego weekendu poza domem. Na wrocławskich targach czekają liczne atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych.

W podróż w przeszłość zaprasza Stowarzyszenie Delta – właściciel trzech parków jurajskich w Polsce. Malując modele dinozaurów dzieci będą mogły poznać przeróżne gatunki pradawnych stworzeń, a pomalowane figurki zabrać ze sobą do domów. Otrzymają również stosowne dyplomy małego paleontologa a największą atrakcją będzie piaskownica, w której odkopany zostanie prawdziwy szkielet dinozaura. 

Podróże po planetach to kolejna propozycja – alternatywa dla szkolnych lekcji z astronomii i geografii. Planetarium Bajkonur oferuje wszystkim odwiedzającym półgodzinne multimedialne seanse w kopule imitującej sklepienie niebieskie.

Targi MTT Wrocław odbędą się w dniach 8-10 kwietnia. Więcej informacji na stronie MTT Wrocław.

Komentarze