Przewodnik po parkach rozrywki

Wakacje dobiegają końca: pożegnanie lata z JuraParkiem

Tagi: Park Dinozaurów, Jurapark, Solec Kujawski

Wakacje dobiegają końca: pożegnanie lata z JuraParkiem

Koncert zespołu V Unit, konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, spotkanie z paleontologiem, a także nocne zwiedzanie i pokaz fajerwerków – to wszystko w ramach piątkowej imprezy pożegnalnej na cześć lata, którą organizuje JuraPark w Solcu Kujawskim.

'Oprócz modeli dinozaurów, Parku Rozrywki, Kina Emocji i Muzeum Ziemi, czyli atrakcji, które zapewniamy na co dzień, pojawią się liczne niespodzianki przygotowane specjalnie na zakończenie wakacji.' – mówi Natalia Cichoń z JuraParku – 'Będzie można m.in. obejrzeć film Giganty Patagonii, wyświetlany w technologii 3D oraz posłuchać o historii wypraw paleontologicznych na pustynię Gobi.' – dodaje.

Podczas imprezy czynne będą: Restauracja Jaskiniowa, punkty gastronomiczne, Muzeum Ziemi, Kino Emocji 5D, Park Rozrywki oraz plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły imprezy:
Kiedy: 24.08.2012 (piątek)
Gdzie: JuraPark Solec Kujawski
Wstęp po godz.19:00 - 5 zł

Plan imprezy:
16:00 Konkurs dla dzieci i młodzieży
18:00 Odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej Karolowi Sabathowi
           Ekspozycja oryginalnej Mapy Mongolskiej
           Spotkanie z paleontologiem dr Gwidonem Jakubowskim
           Wspomnienia z wyprawy na Pustynię Gobi- połączone z prezentacją zdjęć
19:40 Film 3D Giganty Patagonii
20:00 KONCERT – Dj Keta
22:00 KONCERT zespołu V Unit
24:00 pokaz fajerwerków

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.