Przewodnik po parkach rozrywki

'Rodzinka Dinka' - wakacje z dinozaurami dla najmłodszych w TVP1

Tagi: Dinozaury, Bałtów, Krasiejów, Solec Kujawski, Park Jurajski, TVP1, Dinozaur Juraś, Rodzinka Dinka

'Rodzinka Dinka' - wakacje z dinozaurami dla najmłodszych w TVP1

Telewizja Polska przygotowała na okres wakacji nowy cykl programów edukacyjno-rozrywkowych dla dzieci zainteresowanych dinozaurami. W każdy wtorek o godzinie 9.15. rano w wakacyjną wycieczkę po parkach jurajskich zaprasza młody dinozaur Juraś.

W pierwszym odcinku 'Rodzinki Dinka' można było poznać Bałtowski JuraPark, w drugim wizytowano kolejny park - w Solcu Kujawskim. Za tydzień pojawi się relacja z Krasiejowa. W każdym odcinku dzieci dowiadują się o odkryciach naukowych i legendach związanych z prehistorycznymi gadami.

Twórcy programu zapowiadają, że w kolejne wtorki Juraś odkryje nowe tajemnice prehistorycznych gadów i ich niezwykłego świata. 

Więcej na: rodzinkadinka.tvp.pl 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.