Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia wkrótce znowu będzie otwarta. Zaczynamy sezon 2021!

Tagi: Park Rozrywki, Energylandia, Parki Rozrywki W Polsce, Ceny Biletów, Rezerwacja, Bilety Online, Kiedy Otwarcie Energylandii, Korona

Energylandia wkrótce znowu będzie otwarta. Zaczynamy sezon 2021!

Wraz z nadejściem wiosny coraz częściej pytaliście, kiedy otworzona zostanie Energylandia. Dziś już wiemy, że pierwsi goście będą mogli ponownie odwiedzić najpopularniejszy polski park rozrywki już 21 maja 2021 r.

 

Otwarcie parku już w maju!

Koronawirus na długi czas całkowicie zablokował dostęp do obiektów rozrywki, takich jak Energylandia. Poprzez stopniowe odmrożenie gospodarki najpopularniejszy park rozrywki w Polsce rozpoczyna nowy, udoskonalony i jeszcze bardziej ekscytujący sezon. Oficjalne otwarcie bram
Energylandii zaplanowane jest na piątek, 21 maja.

Start sezonu oznacza nowe atrakcje, ale i zaplanowane wydarzenia, których nie można ominąć. Park rozrywki będzie otwarty codziennie od godziny 10:00 do 18:00, aby wszyscy goście mogli bez problemu skorzystać z wybranych przez siebie atrakcji, uczestniczyć w widowiskach oraz swobodnie i przyjemnie spędzić czas.


→ KUP BILETY DO ENERGYLANDII ONLINE

Energylandia to rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku

Energylandia to miejsce przyjazne wszystkim. W parku znajdują się 94 atrakcje, wśrod nich te odpowiednie dla dorosłych jak i dla dzieci. Dla maluchów w wieku od 2 do 6 roku życia dostępne są aż 22 atrakcje. Do najbardziej popularnych należą - Dragon Adventure, Viking Ride,
Funny Cars i Big Milk Water Park. 

Na zwiedzających preferujących nieco spokojniejsze, relaksujące i odprężające spędzanie czasu w Energylandii czekają pokazy, niepowtarzalne widowiska, jak również kawiarnie, baseny, leżaki i moc innych form odpoczynku w radosnej atmosferze parku. Energylandia to miejsce rodzinnych wycieczek i spotkań ze znajomymi.  Z myślą o stworzeniu miejsca posiadającego angażujące zabawy w gronie najbliższych zaprojektowana została strefa familijna, a w niej Anaconda, Jungle Adventure, Atlantis i wiele innych atrakcji rodzinnych.

Fani ekstremalnych wrażeń także nie będą nudzić się na terenie parku. To w Energylandii znajdą jedne z najbardziej znanych i imponujących atrakcji, takich jak Hyperion, Zadra, Tsunami Drop, Space Booster czy Aztec Swing. Żaden inny polski park rozrywki nie może się pochwalić taką liczbą ekstremalnych atrakcji.

→ KUP BILETY DO ENERGYLANDII ONLINE

Bilety do Energylandii już dostępne na Parkmania.pl

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 została przedłużona do 31.10.2021r. Dostępne są bilety jednodniowe jak i dwudniowe, dla wszystkich tych, dla ktorych jeden dzień to za mało! Bilety do Enegylandii jak zawsze można nabyć na stronie Parkmanii. Szybko i bez wychodzenia z domu. 

Dobra wiadomość: rezerwacja daty wizyty nie jest konieczna 

Aby wejść do Energylandii nie trzeba robić rezerwacji na konkretną datę. To ważne i wygodne, bo oznacza, że można dostosować swoje plany do chociażby warunków pogodowych. Najnowsze wytyczne wskazują o możliwości otwarcia Energylandii pod warunkiem utrzymania max. 50% przepustowości. Na szczęście biorąc pod uwagę, że Energylandia to ponad 35 hektarów powierzchni oraz fakt, że obecny czas jest tzw., sezonem niskim, bilety będą dostępne bez konieczności rezerwacji.

→ KUP BILETY DO ENERGYLANDII ONLINE


 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.