Przewodnik po parkach rozrywki

Park Mikrokosmos przygotował nową atrakcję na zimę: 2 Bieguny

Tagi: Mikrokosmos, Gigantyczne Owady, Ujazd, 2 Bieguny, Arktyka I Antarktyda, Zimowa Kraina

Park Mikrokosmos przygotował nową atrakcję na zimę: 2 Bieguny

Od grudnia do lutego w Ujeździe będzie można podziwiać repliki zwierząt z Arktyki i Antarktydy. Prócz zwierząt występujących w naturalnym środowisku nie zabraknie też tajemniczego gościa - przerażającego Yeti!

Od września tego roku w niewielkiej wsi Ujazd w łódzkiem znajduje się park z gigantycznymi owadmi. Jego właściciel, chcąc aby park przyciągał turystów przec cały rok, stworzył kolejną atrakcję, niespotykaną dotychczas w innych parkach rozrywki. Mowa o Zimowej Krainie 2 Bieguny, w której głównym bohaterem nie jest Święty Mikołaj, ale zwierzęta z najzimniejszych, niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika, obszarów Ziemi.

2 Bieguny to Arktyka i Antarktyda w jednym miejscu, wymieszane swoją fauną. Odwiedzający park zobaczą między innymi pingwiny, niedźwiedzia polarnego, foki, morsy. W Zimowej Krainie będzie można spotkać także Eskimosów i zobaczyć iglo.

Zimowa Kraina 2 Bieguny otwarta będzie od 4 grudnia do 19 lutego. W tym czasie owady zapadną w sen zimowy. Pojawią się w parku w przyszłym roku wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.