Przewodnik po parkach rozrywki

Festiwal Kulinarny Śląskich Smaków w Parku Miniatur w Inwałdzie

Tagi: Park Miniatur, Inwałd, Park Miniatur Świat Marzeń, Remigiusz Rączka, Festiwal Kulinarny Śląskich Smaków

Festiwal Kulinarny Śląskich Smaków w Parku Miniatur w Inwałdzie

Na weekend majowy Park Miniatur Świat Marzeń zaplanował kulinarną ucztę. Od 29 kwietnia aż do 6 maja będzie można tam posmakować śląskich specjałów.

Jak zapowiadają organizatorzy festiwalu w długi weekend majowy Park Miniatur stanie się najsmaczniejszym miejscem w Inwałdzie. Pośród miniaturowych budowli wzrośnie kulinarny zakątek, nad którym będzie unosił się aromat gotujących się potraw. Kucharze w plenerowej kuchni będą przyrządzać na oczach turystów tradycyjne śląskie specjały - żymloki, sztufady, kluski czorne, modro kapustę, krupnioki. Smak sycących, smacznych potraw podkreśli piwo z pianką.

W poniedziałek 30 kwietnia w parku zagości znany na Śląsku kucharz i gawędziarz Remigiusz Rączka, który będzie realizował program – Rączka Gotuje. Nie zabraknie również regionalnej muzyki. Na letniej scenie, codziennie w godzinach od 12.00 do 15.30, wystąpi zespół muzyczny Gotress.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.