Przewodnik po parkach rozrywki

Prawdziwe Springfield - gratka dla fanów Simpsonów!

Tagi: Park Rozrywki, Simpsonowie, Springfield, Universal Studios Orlando

Prawdziwe Springfield - gratka dla fanów Simpsonów!

W Universal Studios na Florydzie wkrótce otwarte zostanie Springfield, rodzinne miasto Simpsonów, bohaterów kultowego serialu amerykańskiego, który ma wielu fanów i w Polsce.

Universal Studios Orlando to jedyne miejsce na świecie, w którym goście będą mogli chodzić po ulicach Springfield. Spotkać tu będzie można między innymi Klowna Krusty i Pomocnika Boba. Na miejscu będzie można również napić się piwa Duff - tego samego, które Homer z chęcią sączy w Tawernie Moego, zjeść burgera w Krusty Burger czy zajrzeć do Kwik-E-Mart.

Wizytówką nowej, rozległej krainy w Universal Studios będzie istniejąca i ciesząca się nadal dużą popularnością przejażdżka The Simpsons Ride. Znajdziemy tu także Kang & Kodos’ Twirl ‘n’ Hurl, atrakcję, która jak podaje park, zabierze nas w międzygalaktyczną przejażdżkę.

'To będzie miejsce, które każdy fan Simpsonów będzie musiał odwiedzić.' - powiedział Mark Woodbury, szef Universal Creative. 'Po raz pierwszy będzie można wkroczyć do świata, któy dotychczas można było oglądać jedynie na szklanym ekranie' - dodał Woodbury.

Springfield będzie można odwiedzić już tego lata. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.