Przewodnik po parkach rozrywki

W Universal Studios na Florydzie otwarto atrakcję Transformers

Tagi: Park Rozrywki, Transformers, Universal Orlando Florida

W Universal Studios na Florydzie otwarto atrakcję Transformers

Długo oczekiwana przejażdżka Transformers The Ride 3D już od zeszłego tygodnia jest otwarta dla zwiedzających.

Nowa atrakcja bazuje na popularnej serii filmów Transformers i została stworzona przy współpracy z samym reżyserem filmów, Michaela Bay'a. Transformers - The Ride 3D sprawnie łączy ciekawą fabułę, zaawansowaną technologię, mega realistyczną animację i ogromny plan filmowy w jedno, niezpomniane przeżycie.


Tak wygląda zapowiedź atrakcji Transformers - The Ride 3D.

Goście Transformers - The Ride 3D zostają zwerbowani do walki dobra ze złem, w której muszą uratować Planetę Ziemię. Wraz z kultowymi bohaterami filmów Optimusem Prime i pokojowo nastawionymi Autobotami ruszają przeciw Megatronowi i nastawionym na zniszczenie i dominację Decepticonom.

Atrakcja jest ogromnie realistyczna, efekty 3D i animacje są obecne wszędzie. Goście uczestniczą w bitwie widząc wokół siebie 'prawdziwych rozmiarów', wysokości 3-piętrowych budynków Autoboty i Decepticony. Muszą odpierać ataki nieprzyjaciela a na końcu zmierzyć się z Megatronem, który chce ich zniszczyć.


Transformers - The Ride 3D / źródło: SoCal Theme Parks 360.

Transformers - The Ride 3D jest najszybciej zbudowaną atrakcją w historii parków Universal, stworzono ją w ciągu jednego roku. Już teraz, tuż po otwarciu, jest najchętniej odwiedzaną atrakcją w parku.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.