Przewodnik po parkach rozrywki

Promocja w Wesołym Miasteczku w Chorzowie

Tagi: Lunapark, Slaskie Wesole Miasteczko, Promocja

Promocja w Wesołym Miasteczku w Chorzowie

Na dwa ostatnie tygodnie września Śląskie Wesołe Miasteczko przygotowało specjalną promocję dla uczniów i studentów. 

Całodniowa zabawa dla uczniów i studentów w tym czasie tylko za 25 zł. Karnet w promocyjnej cenie można zakupić już od dzisiaj, 17 września aż do 29 września 2013 r. W kasie biletowej należy okazać ważną legitymację szkolną lub studencką.

Wesołe Miasteczko jest czynne od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00 i w weekendy w godz. 10.00-20.00. W razie złych warunków pogodowych lunapark może być zamknięty wcześniej. Karnet obowiązuje na wszystkie atrakcje zawarte w pakiecie podstawowym Wesołego Miasteczka. Karuzela Circus Hoppala należy do atrakcji zawartych w karnecie EXTREME. Można z niej korzystać bez ograniczeń płacąc dodatkowo 10zł.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.