Przewodnik po parkach rozrywki

Śląskie Wesołe Miasteczko wprowadza nowy rodzaj biletu

Tagi: Lunapark, Śląskie Wesołe Miasteczko, Slaskie Wesole Miasteczko, Chorzów, Season Pass, Bilet Sezonowy

Śląskie Wesołe Miasteczko wprowadza nowy rodzaj biletu

Chorzowski lunapark, wzorem zagranicznych parków rozrywki, planuje wprowadzenie biletu sezonowego. Bilet ma być imienny i upoważniać do nieograniczonego korzystania z atrakcji w parku przez cały sezon.

Każdy kto kupi karnet za 50 złotych i dopłaci 100 zł otrzyma imienny bilet. Lunapark chce dzięki temu pozyskać jeszcze więcej lojalnych odwiedzających. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy bilet będzie w sprzedaży.

Pomysł wydaje się atrakcyjny dla osób, które lubią spędzać czas wolny w wesołym miasteczku. Czy według Was taki bilet spotka się z zainteresowaniem? 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.