Przewodnik po parkach rozrywki

Czwarta odsłona Wesołe at Night w Chorzowie

Tagi: Lunapark, Slaskie Wesole Miasteczko, Chorzów, Wesole At Night

Czwarta odsłona Wesołe at Night w Chorzowie

Przed nami czwarta, ostatnia w tym sezonie odsłona Wesołe at Night w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie. Trzy poprzednie spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających park.

Tym razem zabawie na plaży Śląskiego Wesołego Miasteczka będą towarzyszyć gorące rytmy i świetna muzyka. Przystanek Kon Tiki będzie serwował tego dnia ciepłe przekąski z grilla, a taneczna impreza na plaży połączona będzie z zabawą na karuzelach.

Fani lunaparkowych atrakcji nie mogą tego wieczoru przegapić nocnej przejażdżki takimi atrakcjami parku jak Circus Hoppala, Apollo, Enterprise czy Kosmos Coasterem. Dodatkowo będzie dostępna Scoternia Disco i Smocza Jama. Osoby, które chcą zobaczyć panoramę miasta, powinny skorzystać z Gwiazdy Dużej. Wieczorne widoki zapierają dech w piersiach. Wesołe at Night to także niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z Ześlizgu do wody pod osłoną nocy.

Co, gdzie, kiedy?
Data imprezy: 31.08.2013
Impreza Wesołe at Night jest imprezą tylko dla osób dorosłych.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Biurze Obsługi Klienta Śląskiego Wesołego Miasteczka wyłącznie w dniu imprezy.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.