Przewodnik po parkach rozrywki

Ewa Farna w Śląskim Wesołym Miasteczku

Tagi: Rollercoaster, Lunapark, Śląskie Wesołe Miasteczko, Chorzów, Ewa Farna, Mam Talent, Kulisy Sławy, TVN

Ewa Farna w Śląskim Wesołym Miasteczku

Chorzowski lunapark wydaje się być atrakcyjnym miejscem do kręcenia programów telewizyjnych. W zeszłym roku to tu sfilmowano jeden z odcinków programu Mam Talent. Z kolei tydzień temu, jak podaje portal MojeMiasto, Śląskie Wesołe Miasteczko odwiedziła Ewa Farna.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia pojawili się w parku ze względu na castingi, które odbywały się w Katowicach. Uznano, że śląski lunapark jest jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc regionu.

Wizyta piosenkarki związana z kolei była z nagraniem części programu „Kulisy Sławy”, emitowanego również na antenie TVN. Ewa Farna skorzystała między innymi z przejażdżki rollercoasterem, samolotami oraz elektrycznymi rowerami. Dlaczego wybrała akurat to miejsce będzie można zapewne dowiedzieć się oglądając program.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.