Przewodnik po parkach rozrywki

Wesołe at Night w chorzowskim Śląskim Wesołym Miasteczku

Tagi: Wesołe Miasteczko, Wesołe At Night, Impreza Na Plaży

Wesołe at Night w chorzowskim Śląskim Wesołym Miasteczku

Śląskie Wesołe Miasteczko zaprasza na cykl wakacyjnych imprez tanecznych pod nazwą Wesołe at Night. Jeśli mieszkasz w okolicy i masz trochę czasu wieczorem, musisz odwiedzić chorzowski lunapark.

Zabawie na plaży Śląskiego Wesołego Miasteczka będą towarzyszyć gorące rytmy i świetna muzyka. 29 czerwca w godz. 22.00-2.00 odbędzie się pierwsza odsłona Wesołe at Night - Noc Świętojańska.

Imprezę na plaży 29.06 urozmaici występ zespołu tańca irlandzkiego Galway. Taneczna impreza połączona będzie z zabawą na karuzelach. Każdy będzie mógł w blasku nocy przejechać się na takich atrakcjach jak Circus Hoppala, Apollo, Enterprise, Balerina, Mix Machine, Tagada, Cyklon czy Kosmos Coaster.

Impreza Wesołe at Night jest tylko dla osób dorosłych.
Bilety w cenie 30 zł.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.