Przewodnik po parkach rozrywki

Największe polskie wesołe miasteczko budzi się ze snu zimowego

Tagi: Lunapark, Śląskie Wesołe Miasteczko, Funpass, Wesołe Miasteczko, Godziny Otwarcia, Season Pass, Cennik

Największe polskie wesołe miasteczko budzi się ze snu zimowego

W tym roku Śląskie Wesołe Miasteczko otwiera swoje bramy dla zwiedzających już w wielkanocny poniedziałek. Za kilka dni rusza też przedsprzedaż biletów do parku na cały sezon.

Bilet sezonowy powstał w zeszłym roku. To nowe rozwiązanie, pozwalające na nielimitowaną zabawę w parku przez cały rok kalendarzowy, w dniach i godzinach otwarcia parku. Normalny bilet sezonowy kosztuje 149 zł (bilet jednodniowy 50 zł),  za bilet dla seniora 60+ należy zapłacić 69 zł (jednodniowy 25 zł). Bilety będą do kupienia na stronie internetowej Miasteczka jak i w kasach parku.

Zaletą Season Pass ma być nie tylko nieograniczony dostęp do atrakcji, ale również dodatkowe udogodnienia dla ich posiadaczy. Między innymi kilka najciekawszych urządzeń wyposażone zostanie w specjalne „zielone bramki”, przez które posiadacze Season Pass będą mogli wejść na urządzenie zawsze bez kolejki. Dodatkowo właściciele biletów sezonowych otrzymywać będą specjalny newsletter, dzięki któremu jako pierwsi dowiedzą się o nowinkach i wydarzeniach specjalnych w Wesołym Miasteczku.

Tym, którzy nie planują wizyt w Śląskim Wesołym Miasteczku zbyt często przypominamy natomiast o karcie rabatowej Funpass, dzięki której można zawsze otrzymać 20% rabatu na bilety jednodniowe i oszczędzić nawet do 40 zł w Śląskim Wesołym Miasteczku i kilkudziesięciu innych obiektach na terenie Polski.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.