Przewodnik po parkach rozrywki

Kolejne spotkanie z cyklu Hulakula Czyta Dzieciom

Tagi: Hulakula Czyta Dzieciom, Ewa Chotomska, Beata Ostrowicka, Małgorzata Strękowska - Zaremba, Spotkania Literackie

Kolejne spotkanie z cyklu Hulakula Czyta Dzieciom

12 października, w najbliższą sobotę centrum rozrywki Hulakula zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Hulakula Czyta Dzieciom. Tym razem jest szansa poznać osobiście Małgorzatę Strękowską - Zarembą.

Pani Małgorzata jest autorką książek dla dzieci oraz powieści, opowiadań, tekstów edukacyjnych w pismach dla dzieci i młodzieży: Miś, Świerszczyk, Płomyczek; współscenarzystką pierwszych odcinków programu telewizyjnego dla dzieci i rodziców "Od słów do głów" emitowanego na antenie TVP1. 

W sobotę, w Hulakula zapolanowano szereg atrakcji, między innymi: czytanie książki, zabawy i warsztaty plastyczne. Autorka opwie też o tym, jak powstają bajki. Dzieci będą mogły zdobyć autograf oraz otrzymać swoje ulubione książeczki (ilość książek ograniczona).

Impreza dla dzieci w wieku 2-7 lat. Spotkanie odbędzie się na Placu Zabaw. Wstęp na spotkanie bezpłatny po uprzednim zapisaniu się pod nr tel. 22 55 27 467 

Kolejne spotkania z cyklu:

  • 16.11.2013 w godz. 14.00-15.00 – Ewa Chotomska, autorka tekstów piosenek dla dzieci, m.in. Mydło lubi zabawę, Myj zęby, Moja fantazja. Scenarzystka programów telewizyjnych (Tik-Tak, Fasola, Domowe przedszkole, Młynek). Reżyserka wideoklipów. Od 29 lat kierownik znanego z telewizji i licznych koncertów zespołu dziecięcego Fasolki. Popularna Ciotka Klotka z legendarnego Tik-Taka.
  • 14.12.2013 w godz. 14.00-15.00 – Beata Ostrowicka, autorka m.in. powieści „Niezwykłe wakacje”, „Ale ja tak chcę!” czy „Eliksir przygód”.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.