Przewodnik po parkach rozrywki

Hulakula czyta dzieciom - spotkań literackich ciąg dalszy

Tagi: Hulakula Czyta Dzieciom, Ewa Chotomska, Spotkania Literackie Dla Dzieci, Zofia Stanecka

Hulakula czyta dzieciom - spotkań literackich ciąg dalszy

Już od 21 września, raz w miesiącu, centrum rozrywki Hulakula zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na cykl „Hulakula czyta dzieciom”. Będzie to kolejny cykl spotkań literackich, podczas których dzieci będą mogły poznać współczesnych autorów poezji dziecięcej. 

W Hulakula zagoszczą:  Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska - Zaremba, Ewa Chotomska i Beata Ostrowicka. 

Na pierwszym spotkaniu, 21 września, w godzinach 14.00-15.00 będzie można porozmawiać z Panią Zofią Stanecką, autorką ponad dwudziestu książek z serii o Basi, książek dla najmłodszych o Basi i Franku, powieści, baśni oraz najnowszej książki "Świat według dziadka".

W programie m.in.: czytanie książki, zabawy, warsztaty plastyczne, opowiadania autora o tym jak powstają bajki. Dzieci będą mogły zdobyć autograf od autorki oraz otrzymać swoje ulubione książeczki.

Impreza dla dzieci w wieku 2-7 lat. Spotkanie odbędzie się na Placu Zabaw.
Wstęp na spotkanie bezpłatny po uprzednim zapisaniu się pod nr tel. 22 55 27 467

Kolejne spotkania z cyklu:
12.10.2013 w godz. 14.00-15.00 – Małgorzata Strękowska - Zaremba, autorka książek dla dzieci oraz powieści, opowiadań, tekstów edukacyjnych w pismach dla dzieci i młodzieży: Miś, Świerszczyk, Płomyczek; współscenarzysta pierwszych odcinków programu telewizyjnego dla dzieci i rodziców "Od słów do głów" emitowanego na antenie TVP1.

16.11.2013 w godz. 14.00-15.00 – Ewa Chotomska, autorka tekstów piosenek dla dzieci, m.in. Mydło lubi zabawę, Myj zęby, Moja fantazja. Scenarzystka programów telewizyjnych (Tik-Tak, Fasola, Domowe przedszkole, Młynek). Reżyserka wideoklipów. Od 29 lat kierownik znanego z telewizji i licznych koncertów zespołu dziecięcego Fasolki. Popularna Ciotka Klotka z legendarnego Tik-Taka.

14.12.2013 w godz. 14.00-15.00 – Beata Ostrowicka, autorka m.in. powieści „Niezwykłe wakacje”, „Ale ja tak chcę!” czy „Eliksir przygód”.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.