Przewodnik po parkach rozrywki

Hulakula czyta dzieciom - cykl spotkań literackich dla najmłodszych

Tagi: Hulakula Czyta Dzieciom, Spotkania Literackie Dla Dzieci

Hulakula czyta dzieciom - cykl spotkań literackich dla najmłodszych

Już od 6 kwietnia centrum rozrywki Hulakula zaprasza wszystkie dzieci oraz ich rodziców na cykl „Hulakula czyta dzieciom”. Będzie to cykl spotkań literackich, podczas których dzieci będą mogły poznać współczesnych autorów poezji dziecięcej.

W Hulakula zagoszczą:  Łukasz Dębski, Beata Ostrowicka i Wiesław Drabik.

6.04.2013 w godz. 15.00-16.00 – spotkanie z Łukaszem Dębskim, autor m.in. zbioru wierszy 'Wiórki, wiewiórki i inne bajki wierszem” czy 'Łamisłówka' i 'Łamigłówki', „Pociąg z literkami”. W programie m.in.: czytanie książki, zabawy, konkursy, opowiadania autora o tym jak powstają bajki. Dzieci będą mogły zdobyć autograf od autora oraz otrzymać swoje ulubione książeczki. Mile widziane wszystkie dzieci w wieku 2-6 lat.

Kolejne spotkania z cyklu:
18.05.2013 w godz. 15.00-16.00 – spotkanie z Beatą Ostrowicką, autorką m.in. powieści „Niezwykłe wakacje”, „Ale ja tak chcę!” czy „Eliksir przygód”. 
8.06. 2013 w godz. 15.00-16.00 – spotkanie z Wiesławem Drabikiem, autor bajek m.in. „Bajka o Smoku i Kraku”, „Awantura na podwórku”,” Łakomczucha” czy „Czytam z tatą”.

Więcej informacji: www.hulakula.com.pl

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.