Przewodnik po parkach rozrywki

Bezpłatna szkółka bowlingowa w Hulakula

Tagi: , Hulakula, Bezpłatna Szkółka Bowlingowa

Bezpłatna szkółka bowlingowa w Hulakula

Jeśli Wasze dzieci lubią kręgle, a Wy macie ochotę zapewnić im nieco wyjątkowej rozrywki to centrum rozrywki Hulakula zaprasza do udziału w przeznaczonej specjalnie dla dzieci w wieku 6-12 lat bezpłatnej Szkółce Bowlingowej Hulakula.

Zajęcia w szkółce będą odbywały się w każdą sobotę o godzinie 11.00 i trwały ok. 60 minut. Pierwszy cykl spotkań rozpoczął się 2 marca i potrwa do 23 marca. Po zakończeniu pierwszego cyklu rozpoczną się zapisy na kolejny - rozpoczynający się 6 kwietnia (pierwszy weekend po Wielkanocy).

Każdy uczestnik szkółki obecny przynajmniej na 3 z 4 zajęć otrzyma od Hulakula specjalny dyplom ukończenia szkółki oraz voucher na darmową godzinę gry w kręgle. 

Zajęcia w Szkółce Bowlingowej Hulakula są bezpłatne i obejmują m.in: zasady gry, trening celności rzutu, dobór kul, ustawienie rozbiegu, rozbieg i rzut, gry treningowe.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 22 55 27 400. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.