Przewodnik po parkach rozrywki

Pomysł na ferie: półkolonie zimowe w Hulakula

Tagi: Hulakula, Ferie Dla Dzieci, Pomysł Na Ferie, Półkolonie

Pomysł na ferie: półkolonie zimowe w Hulakula

Nie masz pomysłu na ferie zimowe a chcesz by Twoja pociecha aktywnie spędziła czas wolny? Centrum rozrywki Hulakula ma rozwiązanie.

Półkolonie zimowe w Hulakula to ciekawa alternatywa na cały okres ferii zimowych. Pod opieką wykwalifikowanych opiekunek centrum zapewnia dzieciom cały dzień zabawy w różnych formach. Przygotowano bogaty program edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci i młodzieży w wieku 3-13 lat, obejmujący zabawy taneczne, warsztaty plastyczne, muzyczne, a wszystko po to, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie i ciekawie spędziło czas. Na terenie Hulakula dzieci mogą korzystać z dwóch placów zabaw dostosowanych do różnych grup wiekowych. Dodatkową atrakcją są kręgle i bilard.

Półkolonie prowadzone są w okresie 28.01-08.02.2013 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00. Pobyt obejmuje: opiekę wykwalifikowanego personelu, program edukacyjno-rozrywkowy, zabawę na placu zabaw, kręgle, bilard, posiłki (obiad, podwieczorek, napoje).

Więcej informacji na stronie Hulakula

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.