Przewodnik po parkach rozrywki

Ferrari zbudowane z klocków LEGO®? Poznaj Ferrari Build & Race

Tagi: Legoland Billund, Legoland Na Weekend, Legoland W Danii, Klocki Lego, Park Rozrywki W Danii, Ferrari, Ferrari Build & Race. , Bilety Legoland, Ferarri Monza SP1

Ferrari zbudowane z klocków LEGO®? Poznaj Ferrari Build & Race

W duńskim Legolandzie można tego lata podziwiać naturalnej wielkości Ferrari Monza SP1, auto wykonane w całości z klocków LEGO®. To nie jedyna atrakcja nowej strefy Ferrari Build & Race. 


Zapnij pasy i zasiądź za kierownicą Ferrari Monza SP1

Ten model to gratka nie tylko dla fanów motoryzacji. Budowniczy Ferrari Monza SP1 spędzili 339 dni pracując nad tą budowlą. Prawie rok czasu, ale nie dziwi to, gdy pomyślimy, że w końcu to model w skali 1:1, o długości 4,65 metra, zbudowany z 383 610 klocków LEGO® i ważący 1340 kg! Te liczby na prawdę robią wrażenie. LEGO® Ferrari Monza SP1 został zbudowany z dbałością o każdy detal, co możemy sami sprawdzić z bliska na własne oczy. Istnieje też oczywiście możliwość zrobienia sobie zdjęcia przy tej wspaniałej maszynie.

 

 

Sprawdź swoje osiągi na Pista di Fiorano czyli interaktywna, rodzinna zabawa

W nowo otwartej strefie Ferrari Build & Race można nie tylko zobaczyć Monza SP1. Goście będą mogli także zbudować z klocków LEGO® własne Ferrari i ścigać się na wirtualnym torze wyścigowym. Stworzony przez nas samochód zostanie zeskanowany na specjalnym ekranie, a następnie wprowadzony do cyfrowej wersji „Pista di Fiorano”, czyli toru testowego Ferrari, używanego głównie do opracowywania i testowania nowych modeli aut.

 

 

Jest także tor wyścigowy dla najmłodszych

Maluchy z kolei mogą spróbować swoich sił w LEGO® DUPLO® Ferrari. To tu najmłodsi mogą ścigać się swoimi autami na specjalnie stworzonym dla nich torze wyścigowym. Zasada jak zawsze jest jedna: najszybszy samochód wyścigowy wygrywa!

 

Jedziesz w wakacje do Legoland Billund? Kup bilety nawet z 25% zniżką

Bilety wstępu do Legolandu można kupić przez internet na stronie Parkmanii. Szybko, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Do tego w złotówkach i bez stania w kolejkach do kas parku. Bilety są na jeden dzień bądź na 2 dni w zależności od tego ile czasu planujecie przeznaczyć na zabawę w świecie zbudowanym z milionów klocków LEGO®. Koniecznie sprawdźcie dni i godziny otwarcia parku zanim zdecydujecie się na zakup.

 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.