Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] THE LEGO® MOVIE™ WORLD - nowa strefa tematyczna w duńskim Legolandzie

Tagi: Bilety Do Legolandu, Legoland Billund, Promocyjne Bilety Wstepu, Park Rozrywki W Danii, Nowa Strefa Tematyczna, Latające Kino, Promocyjne Bilety Do Legolandu, The Lego Movie World

[WIDEO] THE LEGO® MOVIE™ WORLD - nowa strefa tematyczna w duńskim Legolandzie

W sobotę, 28 marca po zimowej przerwie rusza nowy sezon w najstarszym na świecie parku rozrywki LEGOLAND w duńskim Billund. Na dzieci i rodziców czeka mnóstwo nowości, tym razem nawiązujących do kinowego hitu „LEGO Przygoda”. 


LEGO Przygoda w duńskim Legolandzie

Specjalna strefa THE LEGO® MOVIE™ WORLD o powierzchni 5 000 m2 oferuje trzy nowe atrakcje, plac zabaw oraz pierwsze w Skandynawii Latające Kino. 

W nowopowstałej strefie THE LEGO® MOVIE™ WORLD dzieci znajdą wszystko, co widziały w filmach LEGO Przygoda. Będą mogły nawet położyć się na dwupoziomowej sofie Emmeta, kręcić filmy kamerą ze statywem lub spotkać się z potworami DUPLO®.

Z niecierpliwością czekamy na otwarcie bram do świata LEGO® MOVIE™. Będzie to bez wątpienia jeden z najbardziej ekscytujących obszarów Legolandu z pełną ofertą tematyczną i trzema nowymi atrakcjami skierowanymi do różnych grup wiekowych - komentuje Christian Woller, dyrektor parku.

 

Trzy nowe atrakcje w tym pierwsze Latające Kino

Jedną z trzech nowych atrakcji jest pierwsze Latające Kino w Skandynawii. W trakcie jazdy goście będą uczestniczyć w wyjątkowym seansie, oglądając ulubiony film w ciągłym ruchu na olbrzymim, półkolistym ekranie. Pojawią się również efekty specjalne np. podmuchy wiatru, mgła czy zapachy towarzyszące wydarzeniom w filmie.


To kompletnie nowy rodzaj rozrywki. Duży ekran i ruszające się fotele sprawią, że goście staną się częścią filmu i dosłownie zostaną wciągnięci w świat kultowych klocków LEGO. W trakcie lotu goście udadzą się w podróż w przestrzeń kosmiczną, spotkają się z piratami, i doświadczą wielu innych znanych im przygód z Emmetem i Lucy - dodaje Christian Woller.

 


Latający Teatr w Legolandzie to pierwsza taka atrakcja w Skandynawii

 

Dzieci będą mogły doświadczyć także niesamowitych przygód podczas jazdy w górę i w dół z 12-metrowej wieży Unikitty’s Disco Drop. O emocje i motylki w brzuchu zadba sama Unikitty z „LEGO Przygody 2”. Starsze dzieci mogą skorzystać z Apocalypseburg Sky Battle, latając w kółko samolotem na wysokości 18 metrów. Tutaj największą zabawą jest to, że dzieci same kontrolują, jak bardzo ich samolot rotuje. Może się okazać, że wylądują do góry nogami!


Unikitty’s Disco Drop to super zabawa dla dzieciaków!


Ostatnią, ale nie mniej ważną atrakcją, jest nowy plac zabaw zaprojektowany jako statek kosmiczny i inspirowany postacią Benny’ego z filmów LEGO. Znajdzie się tam 10-metrowa wieża i dwie duże zjeżdżalnie.

Bilety do Legolandu taniej i bez wychodzenia z domu

W sezonie 2020 niedatowane bilety do Legolandu kupicie bez wychodzenia z domu na stronie Parkmania.pl.
Wygodniej, a przede wszystkim taniej niż w kasach oraz na oficjalnej stronie parku. Dzięki niedatowanym biletom w wersji elektronicznej można uniknąć stania w kolejkach do kas i od razu wejść do parku! 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.