Przewodnik po parkach rozrywki

[WIDEO] Legoland w Billund świętuje swoje 50. urodziny! Wybieracie się?

Tagi: Park Rozrywki, Legoland, Bilety Do Parków Rozrywki, Pobyt W Legoland, Parki Rozrywki W Danii, Billund, Legoland Billund, Legoland Billund Resort, Legoland Na Weekend, Urodziny Legolandu, Tanie Bilety Do Parków Rozrywki

[WIDEO] Legoland w Billund świętuje swoje 50. urodziny! Wybieracie się?

Czerwiec to szczególny miesiąc dla Legolandu w Billund. Pisaliśmy już, że w tym roku park świętuje swoje 50-lecie i szykuje się z tej okazji wiele niespodzianek. Goście mogą liczyć na wyjątkowe wydarzenia specjalne i nowe atrakcje. Co czeka odwiedzających Legoland w tym wyjątkowym dla parku czasie?

50. urodziny to z pewnością ważna okazja, warta świętowania z rozmachem. W duńskim Legolandzie już od samego wejścia czuć szczególną atmosferę, a to tylko początek fascynującej przygody! Jubileusz Legolandu w Billund stał się okazją do otwarcia nowych atrakcji, ale na gości czekają także wydarzenia specjalne, które sprawią, że świętowanie rocznicy będzie niezapomniane.

→Kup bilety do Legolandu w Danii. Od dzisiaj bilety na 2 dni jeszcze taniej!

Legoland w Billund ma już 50 lat…

Pierwszy gość bramę parku przekroczył w 1968 roku. Od tamtej pory wiele się zmieniło: Legoland zwiększył swoją powierzchnię niemal 4 razy, powstały nowe strefy tematyczne i atrakcje, a liczba klocków, z jakich zbudowany jest park, wzrosła do ponad 60 milionów. Pół wieku to doskonała okazja do hucznej zabawy! Sprawdźcie, czego możecie się spodziewać w parku w ciągu najbliższego miesiąca.

 


Świąteczny Legoland jeszcze piękniejszy niż zwykle

Jubileuszową atmosferę czuć już od samego wejścia. Brama parku została przebudowana specjalnie z okazji rocznicy, dodano również nowe figurki. Miniland ozdobiono urodzinowo, a wokół wciąż rozbrzmiewa muzyka, która wprawia gości w radosny nastrój. To jednak tylko część tego, co czeka na wszystkich odwiedzających Legoland w Billund w czerwcu.

 

Koncertowa rocznica

Świętowanie urodzin Legolandu rozpoczęło się już 2 czerwca. Przez cały dzień odbywały się koncerty, w których mogli uczestniczyć wszyscy goście parku. Wystąpili ulubieńcy najmłodszych, gwarantując im wiele emocji i radości. I młodsze, i starsze dzieci mogły tego dnia liczyć na doskonałą zabawę i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Nowe atrakcje z okazji urodzin parku

W tym roku z okazji urodzin w duńskim Legolandzie pojawiło się kilka nowych atrakcji. Przede wszystkim rozbudowano inspirowaną Dzikim Zachodem i lubianą przez gości strefę Legoredo i jeszcze przed inauguracją sezonu 2018 powiększono jej teren.

Otwarto również nowy rollercoaster dla dzieci – Flying Eagle (Latający Orzeł). Podczas przejażdżki kolejką można poczuć wiatr we włosach! Ponadto na gości czeka w tym sezonie zmodernizowany i gruntownie odnowiony LEGO® Canoe. Wszystko po to, by zapewnić pasażerom jeszcze więcej doskonałej zabawy.

 

 

Zbuduj największą na świecie wieżę z klocków LEGO®!

Świętowanie 50. urodzin Legolandu zakończy się spektakularnie! Od 26 do 30 czerwca będzie trwać próba pobicia rekordu Guinessa i zbudowania najwyższej na świecie wieży z klocków LEGO®. Aktualny rekord to 36 metrów. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy uda się go pobić. A Wy? A może dołączycie do wspólnej budowy?

→Kup bilety do Legolandu w Danii. Od dzisiaj bilety na 2 dni jeszcze taniej!

 

Legoland rozdaje prezenty

Skoro urodziny, to muszą być i prezenty. W tym wypadku podarunki, i to nie byle jakie, rozdaje solenizant! Każde odwiedzające Legoland dziecko ma możliwość zdobycia nagrody – by wygrać, wystarczy zdrapać 3 identyczne symbole w urodzinowej zdrapce. Zdrapki są rozdawane przed wejściem do parku od 2 czerwca przez cały czas trwania obchodów rocznicy.


Dwudniowe bilety do Legolandu w niższej cenie na urodziny parku 

50. urodziny Legolandu to doskonała okazja na wizytę w parku. Radosna atmosfera, nowe atrakcje i ciekawe wydarzenia towarzyszące rocznicy z pewnością uczynią zabawę jeszcze przyjemniejszą. Bilety do Legolandu możecie kupić tradycyjnie na naszej stronie – bez wychodzenia z domu, bez kolejek do kas i przede wszystkim taniej niż w kasach, ba! taniej niż na oficjalnej stronie parku.

Z okazji jubileuszu mamy dla Was specjalną promocję na bilety dwudniowe –  kupicie je już od 211,40 zł (w cenie dwa dni zabawy w parku Legoland!). Bilety są niedatowane, ważne w sezonie 2018 w dniach otwarcia parku.

→Kup bilety do Legolandu w Danii. Od dzisiaj bilety na 2 dni jeszcze taniej!

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.